Draymondas Greenas ir Kevinas Durantas | Scanpix nuotr.

Draymondas Greenas ir Kevinas Durantas | Scanpix nuotr.

 Kevino Duranto laikas su „Golden State Warriors“ komanda buvo sėkmingas: per tris sezonus jis iškovojo du NBA čempionų titulus, 2 finalo MVP apdovanojimus ir įtvirtino savo vardą kaip vieno iš geriausių krepšininkų.

Visgi viskas baigėsi anksčiau nei buvo galima tikėtis. Pasak pačio K.Duranto, kuris prakalbo po pasitraukimo iš „Warriors“, jis jautėsi svetimas komandoje, o jo sprendimui greičiausiai įtakos turėjo ir pagarsėjęs konfliktas su Draymondu Greenu.

„All The Smoke“ tinklalaidėje apie konfliktą su K.Durantu prakalbo ir pats D.Greenas, kuris buvo pirmasis, atskleidęs ir daugiau detalių.

„Metų pradžioje „Warriors“ generaliniam vadybininkui Bobui Myersui ir treneriui Steve‘ui Kerrui sakiau: „Mūsų su Kevinu santykiai nėra geri ir man reikia pagalbos. Tai erzina. Niekas nepadarė visiškai nieko, todėl aš įstrigau toje pozicijoje.

Mes žaidėme prieš „Clippers“ ir jūs žinote, koks aš esu – aš prisiimsiu už tave kulką, ginčysiuosi su žiniasklaida, prisiimsiu už tave diskvalifikaciją, sumokėsiu baudą, padarysiu viską už savo vyrukus. Tačiau mainais už tai, man reikia žinoti, kad tu esi su manimi.

Jis atėjo ant atsarginių žaidėjų suoliuko ir visas susinervinęs liepė jam perduoti suknistą kamuolį. Aš atšoviau jam, kad dingtų iš čia. Jis toliau stumdė kėdę ir liepė jam perduoti kamuolį. Liepiau jam geriau nusiraminti: „nežinau, su kuo tu suknistai galvoji, kad kalbi.

Aš laikiau komandos ir organizacijos pulsą. Aš jau žinojau, kad jis yra viena koja čia ir viena koja kitur. Visgi aš buvau artimiausias jo žmogus. Kai tu turi problemų – žmogus, su kuriuo pakalbėsi, esu aš. Mes turėjome tokius santykius. Aš buvau „All Stars“ žaidėjas dar prieš jam čia atvykstant. Sakiau, kad nekalbėtų su manimi kaip su mažu vaiku.

Tada mes pradėjome kivirčytis, o DeMarcusas Cousinsas mane sustabdė ir liepė nusiraminti: „Žinau, kas vyksta, bet tu turi nusiraminti. To jau per daug“.

Aš susitikau su S.Kerru ir B.Myersu, kai po tos kelionės lėktuvas nusileido oro uoste. Mano sužadėtinė buvo tame lėktuve su mumis, todėl ji sėdėjo automobilyje. Galvojau, kad susitikimas bus trumpas, tačiau oro uosto terminale mes prašnekėjome apie valandą ir 45 minutes.

Jie sakė man, kad aš klydau ir turiu atsiprašyti. Aš jiems atšoviau, kad aš pieš tai jiems jau tą sakiau ir tai niekam neturėtų būti staigmena. Jie ir toliau man kartojo, kad turiu atsiprašyti. Aš sakiau, kad nė už ką neatsiprašysiu, jis viena koja jau už komandos ribų. Aš tikrai neatsiprašinėsiu už tai, ką ir norėjau pasakyti.

Po beveik dviejų valandų pokalbio, jie pasakė, kad vykčiau namo ir susitiksime ryte: „Išsimiegok, galbūt pasijusi geriau“. Ryte susitikome ir jie vėl manęs klausė, ar aš atsiprašysiu. Kai pasakiau, kad neketinu to daryti, Steve‘as pasakė, kad esu suspenduotas šio vakaro rungtynėms.

Aš pradėjau juoktis, o jis teigė, kad nesitikėjo tokios man reakcijos. Aš pasakiau: „Jaučiu, kad jūs bandote išgelbėti Keviną ir leisti pasijusti jam geriau, nes tai yra nesąmonė – aš niekada nemačiau, kad žaidėjas būtų suspenduotas todėl, kad ginčijosi su kitu žaidėju“.

Pasakiau, kad jie padarys klaidą, nes vienintelis asmuo, kuris gali tai sutvarkyti, esu aš pats. Jie vis tiek mane suspendavo, o po to niekas nebebuvo taip pat. Bent jau man pačiam, tai tikrai nebuvo taip pat, viskas ėjo tik blogyn ir blogyn visus metus“, – pasakojo D.Greenas.

Visgi pats D.Greenas nemano, kad K.Durantas paliko „Warriors“ tik dėl jo.

„Tai yra suknistas K.Durantas. Jeigu Kevinas tikrai būtų norėjęs čia būti, būtų nuėjęs pas Bobą ir pasakęs, kad liks čia, jeigu Draymondas išvyks. Ir žinote ką? Bobas būtų atėjęs ir pasakęs, kad mane myli ir neiškeis manęs į blogą komandą, bet būtų pasiteiravęs, kur aš norėčiau vykti“, – pasakojo D.Greenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų