„Man United“
120 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Koebenhavn“
Lukas Spalvis | Organizatorių nuotr.

Lukas Spalvis | Organizatorių nuotr.

Nuo 2017 metų vasaros „Kaiserslautern“ klubui priklausantis puolėjas Lukas Spalvis galimai turės ieškotis naujo klubo.

Nors L.Spalvio kontraktas su „Kaiserslautern“ galioja iki 2021 metų vasaros, tačiau klubas yra spaudžiamas didelių finansinių sunkumų ir svarsto variantą atsisakyti kai kurių žaidėjų paslaugų.

25-erių metų lietuvis „Kaiserslautern“ klube dėl kelio traumos nežaidžia jau nuo 2018 metų rugsėjo, todėl L.Spalvio pavardė galimų žaidėjų, su kuriais bus atsisveikinta, sąraše yra gan aukštai.

Trečiojoje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje rungtyniaujantis „Kaiserslautern“ klubas dar iki koronaviruso pandemijos turėjo finansinių problemų. Klubas yra skolingas 20 mln. eurų, taip pat kitam sezonui komandai reikia dar 12 mln. eurų. Vien per praėjusius metus klubas paskelbė apie 5,5 mln. eurų nuostolius.

„Kaiserslautern“ kalba net apie bankroto galimybę, bet klubas daro viską, kad to būtų išvengta. „Kaiserslautern“ jau sulaukė gerų žinių, kad jiems stadiono nuoma gerokai atpigs, tačiau klubas dar svarsto galimybę atsisakyti kai kurių žaidėjų paslaugų ir taip sumažinti išlaidas algoms.

Šiuo metu „Kaiserslautern“ turi net 33 registruotus žaidėjus, o tai yra daugiausiai iš visų trečioje lygoje žaidžiančių Vokietijos klubų, todėl šis sąrašas tikrai gali būti sumažintas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Luko Spalvio fanas
2020-04-23 18:36:27
Ar galėtumėte sukurti istorija, kada Lukas Spalvis pradės žaisti? Ačiū!
Atsakyti
eee
2020-04-23 15:52:22
Gal zinote, kodel Spalvis jau beveik pusantru metu nezaidzia? Juk per tiek laiko tokios traumos kaip kelio raisciu trukimai, achilas - issigydoma.. Ar recidyvai tokie, kad is vis karjera gali nutrukti?
Atsakyti