Mesutas Ozilas | Instagram.com nuotr

Mesutas Ozilas | Instagram.com nuotr

 „Mirror“ skelbia, jog Mesutas Ozilas atsisakė prisijungti prie likusios „Arsenal“ komandos dalies ir susimažinti savo atlyginimą 12,5 proc.

M.Ozilas yra brangiausias „kanonierių“ klubo žaidėjas, kuris per savaitę savo kišenes papildo po 350 tūkstančių svarų sterlingų. Visgi, Vokietijos futbolininkas nenori skubiai priimti tokio sprendimo ir tikisi tai padaryti ateityje, kai pamatys, kiek finansinių sunkumų sukėlė visame pasaulyje išplitęs koronavirusas.

„Good Morning Britain“ vedėją Piersą Morganą pribloškė toks M.Ozilo sprendimas. Jis laidos eteryje išsakė viską, ką galvoja apie vokietį.

„Gėda, Mesutai Ozilai. Gėda. Jaunesni žaidėjai, uždirbantys gerokai mažiau nei tu, atsisako 12,5 proc. algos. Tau tai būtų tik lašas jūroje, bet tu geriau palauksi ir nieko nedarysi? Sėdėsi ant užpakalio, žaisi su „Playstation“ kiekvieną naktį, nieko neveiksi ir uždirbsi milijonus? Tu rimtai? Jau pasmerkiau „Liverpool“, „Tottenham“ ir „Newcastle United“ dėl planų išleisti darbuotojus neapmokamų atostogų. Viešumas ir kritika privertė daugelį jų apsigalvoti. Maniau, kad kai kurie žaidėjai sulaukia nepelnytai daug kritikos, bet šiuo atveju neigiama reakcija yra visiškai adekvati. Mesutas Ozilas yra vienas daugiausiai uždirbančių pasaulio futbolininkų, tačiau jis sako ne. Jis net ir atsisakęs tų 12,5 proc. uždirbtų gazilijonus, sėdėdamas ant užpakalio, bet jis negali padaryti net ir to“, - nervinosi P.Morganas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų