„Kauno Žalgiris“
Pasibaigė
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Aleksandras Lukašenka ir Dainius Zubrus | Organizatorių nuotr.

Aleksandras Lukašenka ir Dainius Zubrus | Organizatorių nuotr.

 Garsus Baltarusijos ledo ritulininkas 37-erių metų Dmitrijus Meleška užsikrėtė koronavirusu, - paskelbė Rusijos žiniasklaida.

D.Meleška iki tol tikino, kad tik persišaldė, tačiau informacija vėliau buvo patikslinta. Įdomu tai, kad buvęs profesionalus žaidėjas neseniai lipo ant ledo su pačiu Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka. Šaltinių teigimu, jie kartu žaidė balandžio 11 d., kai A.Lukašenkos komanda įtikinamai laimėjo mėgėjų lygos finalą net 11-ą kartą iškovojo taurę.

Tokiu atveju praktiškai visose kitose pasaulio šalyse su D.Meleška bendravę žmonės turėtų izoliuotis, bet A.Lukašenka to nedarys. Jis iki šiol menkina koronaviruso grėsmę, neatšaukia masinių renginių ir neįveda šalyje karantino. Oficialus užsikrėtusiųjų skaičius Baltarusijoje yra 6264, bet nerimaujama, kad tikslus pandemijos mastas šalyje gali būti slepiamas.

D.Meleška profesionaliai ledo ritulį žaidė nuo 2000 m. iki 2017 m. Jis ilgus metus praleido stipriausiame Baltarusijos klube Minsko „Dinamo“ ir rungtyniavo Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). D.Meleška taip pat buvo ilgametis Baltarusijos rinktinės žaidėjas. Su ja puolėjas pateko į 2010 m. Vankuverio olimpiadą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.