UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas | Scanpix nuotr.

UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas | Scanpix nuotr.

 UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas, kalbėdamas su „Corriere della Sera“, nusprendė suteikti fanams šiek tiek optimizmo.

„Mūsų prioritetas yra fanų, žaidėjų ir trenerių sveikata. Visgi, aš iš prigimties esu optimistas ir manau, kad yra galimybių užbaigti lygų bei taurių sezonus. Tikriausiai turėsime rengti rungtynes be žiūrovų, bet svarbiausia, kad rungtynės apskritai vyktų. Atnaujinus sezoną, tikrai teks žaisti be fanų, bet tai vis tiek geresnis variantas, nei sezono sustabdymas. Futbolas fanams suteiks tiesiogines emocijas per televizijos transliacijas. Emocijos pasieks fanus tiesiai jų namuose. Reikalavimai žaisti be žiūrovų galiotų tik tam tikrą laiką. Žingsnis po žingsnio grįšime prie įprastos praktikos ir stadionai vėl bus pilni, bet kol kas negaliu pasakyti, kada tai įvyks. Mes analizuojame visus variantus ir matome keletą galimybių, kaip būtų galima užbaigti šį sezoną“, - pasakojo A.Čeferinas.

Pagal anksčiau paviešintą planą UEFA savo turnyrus turėtų pratęsti nuo rugpjūčio 8 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.