Jadonas Sancho | Scanpix nuotr.

Jadonas Sancho | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ rengiasi tikimybei prarasti savo pagrindinę žvaigždę – jaunojo brito Jadono Sancho atsisveikinimas su klubu šią vasarą gali sukelti domino principą.

Britų spauda teigia, kad „Manchester United“ jau susitarė su pačiu puolėju, tačiau Vokietijos „Sky Sport“ šią informaciją neigia.

„Man Utd“ domisi dvidešimtmečiu žaidėju ir yra pasirengę sumokėti už jį 120 mln. eurų. Pats J.Sancho taip pat yra nieko prieš keisti klubą. Žaidėjo atstovai teigia, kad kol kas negalima įvardinti tikslaus klubo pavadinimo, kuriame galėtų toliau šaknis leisti futbolininkas – juo domisi visi stipriausi Europos klubai.

Vokietijos žiniasklaidoje netgi pasirodė žinutės, kad „Borussia“ ketina blokuoti perėjimą, tačiau tuo pačiu metu kalba ir apie planą B. Šaltinių teigimu, jis teigia apie tai, kad aikštėje J.Sancho galėtų pakeisti dvidešimtmetis „Valencia“ puolėjas Ferranas Torresas. Šio žaidėjo sutartyje nurodoma, kad išpirkos suma yra 100 mln. eurų. Spėjama, kad „Borussia“ galėtų žaidėją įsigyti pigiau – tikėtina, kad už 50-60 mln. eurų.

Bet F.Torresą jau medžioji ir Ispanijos bei Anglijos futbolo milžinai. Pats žaidėjas yra pasisakęs, kad nori savo karjerą tęsti ten, kur gaus daugiau žaidimo laiko. O „Borussia“ jau užsirekomendavo, kaip klubas, kuris leidžia atsiskleisti jauniems žaidėjams. Taigi, dabar didžiausias mūšis Vokietijos klubo laukia su Madrido „Real“, kurie labai rimtai svarsto galimybę pasirašyti sutartį su „Valencia“ jaunąją žvaigžde.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.