Rūta Meilutytė | Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.

Rūta Meilutytė | Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.

Anykščiuose tęsiasi atviras Lietuvos plaukimo trumpajame (25 m) baseine čempionatas, kuriame dalyvauja dauguma geriausių šalies sportininkų.

Antrąją varžybų dieną dviejose rungtyse dalyvauja Londono olimpinių žaidynių čempionė 16-metė Rūta Meilutytė. Tris medalius prieš savaitę Europos čempionate iškovojusi lietuvė 50 m plaukimo laisvu stiliumi atrankoje užėmė tik antrą vietą (26.29 sek.).

R.Meilutytę sugebėjo aplenkti Giedrė Grigonytė (26.22). Tiesa, R.Meilutytė tikrai neišnaudojo visų savo galimybių, nes jos laikas gerokai prastesnis už jai pačiai priklausantį Lietuvos rekordą (24,97 sek.). Vakarinėje dalyje vyks ir pusfinaliai, ir finalinis plaukimas.

Kiek vėliau R.Meilutytė laimėjo 200 m plaukimo nugara atranką (2:19.15), aplenkusi Ugnę Mažutaitytę (2:22.16) ir Joaną Ulytę (2:22.64).

G.Grigonytė sugebėjo aplenkti R.Meilutytę ir 100 m kompleksinio plaukimo atrankoe. G.Grigonytė finišavo per 1 min. 6,69 sek., o R.Meilutytė - per 1 min. 7,59 sek.

Jau atrankiniame plaukime naują Lietuvos vyrų 200 m plaukimo peteliške rekordą pasiekė Danas Rapšys (1:56.26).

Visų atrankos plaukimų lyderių rezultatai (nuolat pildoma):

400 m laisvu stiliumi, moterys

1. Jūratė Ščerbinskaitė 4:35.56

2. Kristina Toločkaitė 4:41.38

3. Guoda Jonelytė 4:42.47

4. Greta Gataveckaitė 4:43.73

5. Alina Taran 4:43.98

6. Ugnė Mažutaitytė 4:44.92

200 m nugara, vyrai

1. Deividas Grigalionis 2:03.48

2. Ramūnas Paknys 2:06.29

3. Eimantas Milius 2:07.52

4. Paulius Martinkėnas 2:08.67

5. Juozas Mackonis 2:09.29

6. Dmitrijus Karpiza (Baltarusija) 2:09.87

50 m laisvu stiliumi, moterys

1. Giedrė Grigonytė 26.22

2. Rūta Meilutytė 26.29

3. Eva Gliožerytė 26.33

4. Vaiva Štaraitė 26.97

5. Emilija Serapinaitė 27.03

5. Beatričė Kanapienytė 27.03

100 m laisvu stiliumi, vyrai

1. Simonas Bilis 49.60

2. Mindaugas Sadauskas 50.02

3. Justinas Bilis 50.59

4. Jevgenijus Rogožinas 50.64

5. Justas Leonavičius 51.72

6. Dominykas Spudvilas 52.04

100 m peteliške, moterys

1. Vaiva Gimbutytė 1:04.43

2. Simona Raudonytė 1:04.68

3. Ieva Zarankaitė 1:05.00

4. Beatričė Kanapienytė 1:05.22

5. Ernestas Karečkaitė 1:07.18

6. Justina Dilkaitė 1:07.66

200 m krūtine, vyrai

1. Giedrius Titenis 2:09.37

2. Edvinas Mažintas 2:18.54

3. Marius Mikalauskas 2:18.88

4. Mantas Auruškevičius 2:19.70

5. Jevgenijus Gamperas 2:20.17

6. Ruslanas Arkadjevas 2:22.95

200 m nugara, moterys

1. Rūta Meilutytė 2:19.15

2. Ugnė Mažutaitytė 2:22.16

3. Joana Ulytė 2:22.64

4. Eva Liminovič 2:25.73

5. Natalija Vaškevič (Baltarusija) 2:26.21

6. Greta Pleikytė 2:26.78

100 m kompleksinis plaukimas, vyrai

1. Povilas Strazdas 55.76

2. Deividas Margevičius 56.16

3. Justinas Bilis 56.22

4. Ramūnas Paknys 58.51

5. Deividas Valentavičius 59.01

6. Deividas Grigalionis 59.35

200 m peteliške, vyrai

1. Danas Rapšys 1:56.26

2. Edgaras Štura 2:14.24

3. Aleksandras Myško (Baltarusija) 2:15.05

4. Artūras Štura 2:15.85

5. Gytis Bielinis 2:16.68

6. Martynas Kasperavičius 2:19.79

200 m krūtine, moterys

1. Goda Overlingaitė 2:37.93

2. Viktorija Valiūtė 2:40.99

3. Viktė Labanauskaitė 2:41.71

4. Gintarė Žigilėjūtė 2:45.32

5. Aušrinė Girčytė 2:47.17

6. Aistė Kubiliūtė 2:48.28

100 m kompleksinis plaukimas, moterys

1. Giedrė Grigonytė 1:06.69

2. Rūta Meilutytė 1:07.59

3. Goda Overlingaitė 1:07.92

4. Sara Aškinytė 1:07.99

5. Agnė Sorakaitė 1:08.81

6. Ernestas Kareckaitė 1:08.84

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų