„Dzūkija“
Ilgoji pertrauka
33
:
43
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Manuelis Neueris | Instagram.com nuotr

Manuelis Neueris | Instagram.com nuotr

 Miuncheno „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris iki šiol negali susitarti su klubu dėl naujos sutarties. Prieš keletą dienų žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad vokietis su savo agentu Franku Krothu reikalauja penkerių metų sutarties ir per sezoną nori uždirbti po 20 mln. eurų.

Pats F.Krothas šią informaciją paneigė, pareikšdamas, kad koronaviruso krizės metu reikalauti tokių sumų būtų nelogiška. Jis pridėjo, kad „Bayern“ galėjo sąmoningai paviešinti derybų detales, norėdami sukelti spaudimą jam ir jo klientui.

Neseniai apie šią situaciją prabilo ir pats M.Neueris. Jis neslėpė nusivylimo ir susierzinimo.

„Nuo tada, kai atvykau į „Bayern“, nieko panašaus nebuvau patyręs. Iki šiol visos derybos dėl kontrakto pratęsimo buvo konfidencialios, jokios detalės nebuvo viešinamos. Dabar viskas pasikeitė. Žiniasklaidoje nuolat pasirodo nauja informacija. Mane tai siutina. Aš „Bayern“ klube prie tokios praktikos nepratęs. Noriu tokio kontrakto, kuris tenkintų tiek mane, tiek klubą. Noriu žaisti, noriu atiduoti 100 procentų savęs. Tam, kad galėčiau tai padaryti, sąlygos turi būti tinkamos“, - sakė vokietis.

34-erių vartininkas į „Bayern“ klubą atvyko 2011 m. ir komandos gretose jau sužaidė 374 rungtynes. M.Neueris 2011 m., 2013 m., 2014 m. ir 2015 m. buvo išrinktas UEFA metų vartininku. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų