Lorisas Kariusas | Youtube.com nuotr.

Lorisas Kariusas | Youtube.com nuotr.

 26-erių metų vartininkas Lorisas Kariusas pasaulyje labiausiai išgarsėjo po 2018 m. UEFA Čempionų lygos finalo, kuriame „Liverpool“ 1:3 pralaimėjo prieš Madrido „Real“, o vokietis darė grubias klaidas.

Vėliau buvo atskleista, kad L.Kariusas po susidūrimo su Sergio Ramosu patyrė smegenų sukrėtimą ir didžiąją antrojo kėlinio dalį žaidė kaip ne savas. Nepaisant to, po rungtynių vokietis sulaukė gausybės grasinimų ir įžeidimų.

„Taip, kai kurie man net grasino mirtimi, bet aš į tai rimtai nežiūrėjau. Tie žmonės rašo anoniminius komentarus ir net nerodo savo veidų. Nemanau, kad jie, sutikę mane viešumoje, bent jau pravertų burną. Ne tik aš, bet ir kiti futbolininkai internete sulaukia pačių negražiausių žinučių. Jei visas jas skaitytume ir į jas reaguotume, tai turbūt 2 dienas negalėtume užmigti. Net baisu pagalvoti, kiek daug neapykantos skleidžia internautai. Jie slapstosi už anonimiškų komentarų, įžeidinėja ir diskriminuoja kitus, rašo rasistines žinutes. Aš nekaltinu fanų, kai jie nušvilpinėja žaidėją. Jie turi teisę būti nusivylę kieno nors pasirodymu. Profesionalus futbolininkas turi su tuo susitaikyti. Visgi, kai tai pareina į asmeninius įžeidinėjimus ar grasinimus mirtimi, tai riba būna peržengiama“, - sakė L.Kariusas.

Vartininkas pridėjo, kad pasimokė iš savo klaidų ir sako turėjęs daug garsiau kalbėti apie patirtą smegenų sukrėtimą.

„Turėjau apie tai kalbėti daug garsiau, kad nekiltų spekuliacijų. Po susidūrimo su Ramosu mano matomumas suprastėjo. Niekada nenorėjau, kad tai skambėtų kaip pasiteisinimas, bet man nesuprantama, kaip žmonės gali šaipytis iš galvos traumą patyrusio žaidėjo. Reakcija į mano pasirodymą buvo perdėta ir nepagarbi. Mano klaidos buvo vertinamos neobjektyviai“, - pridėjo L.Kariusas.

Vokietis vis dar turi iki 2022 m. galiojantį kontraktą su „Liverpool“, bet kol kas nekalbama, kad jis galėtų grįžti į šią komandą. L.Kariusas jau du sezonus buvo skolinamas Stambulo „Besiktas“ komandai, kurioje tvirtai užėmė pagrindinio vartininko poziciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Hm
2020-04-17 19:22:57
Nemate, tai pasikeisti negalejo? Puse smugiu trauke normaliai ir mate, o kliurku nebemate. Pasiteisinimas cia
Atsakyti
Danss
2020-04-17 13:54:14
Jis yra geras. Labai liudna istorija! Sergio Ramos yra blogesnis negu hitleris
Atsakyti