Johnas Terry | Scanpix nuotr.

Johnas Terry | Scanpix nuotr.

Tapo aiški tikroji priežastis, kodėl buvęs Londono „Chelsea“ gynėjas Johnas Terry nepersikėlė į Maskvos „Spartak“.

Agentas Timūras Gurckaja papasakojo istoriją, kodėl persikėlimas neįvyko, nors buvo ilgai planuojamas.

„J.Terry į „Spartak“ neatvyko dėl savo dukros. Tai yra vienintelė tiesa. Jis buvo apsilankęs Rusijos ambasadoje Londone, gavo visas reikalingas vizas, perėjo medicininę patikrą. Galima sakyti, jis jau buvo „Spartak“ žaidėjas. Jau visi žinojo, kad beliko atvažiuoti į Maskvą“, – pasakojo agentas.

Pasak jo, medicininė patikra vyko Romoje. „Vėliau jis išvyko į Londoną. Atėjo be eilės į ambasadą. Klubas netgi sutiko nusiųsti jam atskirą lėktuvą. Tačiau dukrytė sustresavo. Jam paskambino mokyklos direktorė ir pasakė, kad dukra krenta ant grindų, verkia, nes tėtis išvažiuoja į Maskvą, kur gatvėmis vaikšo baltieji lokiai. Mergaitė bijojo, kad tėtis niekada negrįš“.

Pas J.Terry – dvyniai berniukas ir mergaitė. Berniukas, pasak agento, tėčio išvykas priimdavo ganėtinai ramiai.

„Tačiau mergaitė stresuodavo ir tuomet, kai tėtis žaisdavo „Aston Villa“, – tęsė agentas. – Po kiekvienų rungtynių ir kiekvienos treniruotės jis privalėdavo važiuoti namo į Londoną. Dabar galima sakyti, kad dėl jos jis buvo priverstas baigti karjerą“.

Agentas pabrėžė, kad J.Terry šioje neįprastoje situacijoje išliko džentelmenas. „Jis atvyko į Maskvą, atsiprašė trenerio. Pamenu, kad jis pasakė, kad agentai atliko puikų darbą“, – prisiminė T.Gurckaja.

Savo karjerą legendinis britų gynėjas baigė 2018-ųjų vasarą. Prieš tai beveik metus jis blaškėsi ir ieškojo naujos karjeros stotelės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.