Henry Cejudo | Instagram.com nuotr

Henry Cejudo | Instagram.com nuotr

 Gegužės 9-ą dieną teoriškai gali būti surengtas „UFC 250“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, jei ESPN ir „Disney“ vadovus nesutrukdys to padaryti organizacijos prezidentui Dana White‘ui.

Tikimasi, kad dėl UFC svorio kategorijos iki 61 kg pasaulio čempiono diržo susikaus amerikiečiai Henry Cejudo ir Dominickas Cruzas. Anksčiau planuota, kad turnyras vyks Brazilijoje, o H.Cejudo susitiks su vietiniu kovotoju Jose Aldo, bet dėl pandemijos J.Aldo įstrigo Brazilijoje, negavo vizos į JAV ir kovą teko atšaukti.

„Reikėtų asmeniškai pasikalbėti su Dana. Aš vis dar nežinau, ar turnyras įvyks, o man reikia tiksliai žinoti kovos datą, kad galėčiau įvykdyti savo treniruočių planus. Aš nenoriu treniruotėse daryti klaidų ir įgyti optimalią sportinę formą tada, kai man jos gali net nereikėti. Viskas, ką darau, turi būti atlikta labai tiksliai, tik tada būsiu 100 proc. pasiruošęs kovai. Tu negali likus 2 savaitėms man pranešti naują kovos datą ir tikėtis, kad aš pasiruošiu 100 proc. Man reikia informacijos jau šiandien. Jei turnyras tikrai vyks gegužės 9 d., tai nebegaliu švaistyti nė sekundės“, - kalbėjo H.Cejudo.

D.Cruzas 2016 m. dar buvo šios svorio kategorijos čempionas, bet po pralaimėjimo Cody Garbrandtui prarado savo titulą ir nuo tada nebesikovė. D.Cruzas per pastaruosius metus gydėsi gausybę traumų ir įsidarbino UFC komentatoriumi. Kai kurie galvojo, kad jo, kaip kovotojo, karjera jau baigta.

Kitas buvęs čempionas C.Garbrandtas iš tokio H.Cejudo sprendimo tik pasijuokė: „Triple C reiškia trigubas bailys. Pasirinkai vyruką, kuris nesikovė 4 metus.“

H.Cejudo netrukus atkirto C.Garbrandtui: „Tęsk savo nuostabią pralaimėjimų seriją ir galbūt aš tave pasirinksiu, Cody šiukšliadėže.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.