H.Pfeifenbergerio atleidimo priežastis – žaidėjų užstojimas dėl mažinamų algų? (2)

2020.04.16 14:49
Heimo Pfeifenbergeris | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Heimo Pfeifenbergeris | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ sudrebino ramų Lietuvos futbolo gyvenimą, kuomet šalyje įvestas karantinas. Klubas pranešė, kad iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido austrą Heimo Pfeifenbergerį.

53-ejų metų austras šiose pareigose išbuvo tik 97 dienas, o, kaip jau sportas.lt portalui sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas: „Sutartį nutraukėme klubo iniciatyva. Mūsų manymu, treneris nevykdė arba nevisai vykdė kai kuriuos sutartyje numatytus punktus“.

Tokią versiją pateikė „Sūduva“, o pats H.Pfeifenbergeris užsiminė, kad jis atleistas galėjo būti ir dėl to, jog užstojo žaidėjus ir išsakė savo nuomonę, kuomet „Sūduva“ pradėjo mažintis žaidėjams algas dėl pasaulyje siausiančio koronaviruso.

„Negaliu daug pasakyti, bet faktas yra tas, kad aš užstojau komandos žaidėjus“, – užuominomis Austrijos spaudai sakė jau buvęs „Sūduvos“ treneris.

Įdomu tai, kad treneris apie savo atleidimą sužinojo elektroniniu paštu. Priminsime, kad „Sūduva“ leido savo legionieriams, įskaitant ir trenerį, karantino metu sugrįžti į savo gimtąsias šalis, o H.Pfeifenbergeris šiuo metu yra Austrijoje ir „Sūduva“ apie jo atleidimą informavo trenerį elektroniniu laišku, į kurį treneris jau atsakė, prašydamas išsamesnio paaiškinimo.

Austrijoje kalbama ir tai, kad „Sūduva“ nebuvo patenkinta H.Pfeifenbergerio treniruotėmis, kurios nebuvo pakankamai intensyvios bei apie tai parašė minėtame elektroniniame laiške.

„Nežinau iš kur atėjo tokios kalbos. Su visais žaidėjais nuolatos bendravau ir vykdėme nuotolines treniruotes“, – teigė H.Pfeifenbergeris, pabrėždamas, kad sieks išsiaiškinti šią situaciją.

Priminsime, kad H.Pfeifenbergeris „Sūduvai“ spėjo vadovauti vos dvejose rungtynėse – pralaimėtose LFF Supertaurės rungtynėse prieš Vilniaus „Žalgirį“ ir A lygos rungtynėse prieš Gargždų „Bangą“, kurias laimėti pavyko 1:0.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų