V.Murauskas apie H.Pfeifenbergerio atleidimą: „Sutartis nutraukta dėl neįgyvendintų sutarties sąlygų“ (10)

2020.04.14 15:13
Aurimas Budraitis
Vidmantas Murauskas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Vidmantas Murauskas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Koronaviruso pandemijos suparalyžuotą gyvenimą, kaip reikiant, šiandien išbudino Marijampolės „Sūduvos“ klubo pranešimas apie vyriausiojo trenerio iš Austrijos Heimo Pfeifenbergerio atleidimą. Kodėl dabar? Kas nutiko? Kas pakeis austrą? – tokie ir panašūs klausimai sukosi futbolo gerbėjų galvose.

„Sutartį nutraukėme klubo iniciatyva. Mūsų manymu, treneris nevykdė arba nevisai vykdė kai kuriuos sutartyje numatytus punktus“, - portalui sportas.lt sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas.

Gal galite atskleisti, kokie tie punktai?

Pagal sutarties sąlygas apie tai kalbėti negaliu.

Ar gali būti, kad pažeidęs tuos punktus, treneris negavo jokios kompensacijos?

Pasikartosiu, kad sutartis nutraukta klubo iniciatyva.

Kaip manote, ar pačiam treneriui šis sprendimas buvo staigmena? Apskritai, tai skubotas sprendimas ar ne?

Pats sprendimas jau brendo kurį laiką. Visuose susitarimuose ar nesusitarimuose yra dvi pusės, todėl kalbėti už trenerį negaliu. Tikrai nežinau, ar jam tai buvo staigmena.

Ar turite numatę kito trenerio kandidatūrą? Pavyzdžiui, Vladimiro Čeburino..

Kol kas viskas yra pernelyg šviežia, todėl apie tai dar negalvojome. Tai yra labai svarbus klausimas, kurį reiks ramiai apgalvoti. Turime aiškiai susidėlioti dalykus, kas čia įvyko ir kodėl įvyko. Kalbant apie V.Čeburiną, tai pasiūlymą mes jam buvome pateikę prieš sezoną, bet tai V.Čeburino nesudomino. Daugiau pasiūlymų jis negavo ir, apskritai, šiandien kandidatų sąraše dar nėra nei vienos pavardės.

Kiek įtakos jūsų sprendimui galėjo padaryti atėjusi krizė? Stipriai tai pasijaus „Sūduvai“?

Be abejo, kad jaučiasi. Perkalbėjome su visais rėmėjais, kas ruošiasi įgyvendinti savo sumanymus, kas nesiruošia. Tai bent jau žinome, kiek neteksime. Tai įvertinę, žengėme pirmus žingsnius.

Ta prasme, žingsnių bus ir daugiau?

Turėjau omeny žaidėjų atlyginimus. Kol kas dar neprašome žaidėjų keisti sutarčių, bet, pavyzdžiui, už kovą sumokėjome mažiau. Dabar svarbu sulaukti daugiau aiškumo. Jei futbolas atsistatys į normalias vėžes, žaisime UEFA turnyruose, manau, kad sutartis galėsime įgyvendinti visiškai. Tada grąžintumėm ir tai, ko dabar nesumokėjome.

Ar dėl tokių atidėjimų nesulaukėte pasipiktinimų?

Aišku, sulaukėme. Kaip gali džiaugtis, kai gavai ženkliai mažiau pinigų nei turėjai?

Per kiek laiko tikitės rasti naują trenerį?

Nenoriu nieko per daug prognozuoti, bet ieškoti pradėsime maždaug po savaitės. Šiandien yra treneriai, kurie dirba nuotoliniu būdu, todėl perskubėti šiuo metu nėra jokios prasmės. Patikėkite, atleidinėti žmones tikrai nėra malonu. Tai sunkus darbas.

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
GERIAUSIŲ RINKIMAI
  • Žaidėjas
  • Rungtynės