Darius Kasparaitis | hockey.lt nuotr.

Darius Kasparaitis | hockey.lt nuotr.

 Lietuvos ledo ritulio legenda 47-erių metų Darius Kasparaitis portalui „Sport 24“ papasakojo apie gyvenimą Majamyje karantino sąlygomis.

„Gyvenimas pernelyg nepasikeitė, tik tiek, kad nebegalime niekur nuskristi. Gerai, kad mums dar leidžia sportuoti, todėl dažnai bėgioju gatvėmis arba važinėju riedučiais. Liūdniausia, kad žmonės dėl šio viruso miršta, bet kitiems gyvenimas tęsiasi. Tiesa, dėl ateities dabar nerimo daugiau, niekas nežino, kas bus toliau“, - sakė D.Kasparaitis.

„Vaiduoklis Kasparas“ anksčiau gąsdindavo varžovus NHL, o dabar priverčia išsilakstyti ir Floridos valstijos gyventojus.

„Po ilgo bėgimo būnu labai suprakaitavęs, mat Floridoje temperatūra dažnai viršija 30 laipsnių. Kai žmonės pamato mane po bėgimo, jie išsigąsta, apsisuka ir lekia kuo toliau. Tada būnu pavargęs ir peršlapęs nuo prakaito, o kiti pagalvoja, kad atrodau taip, lyg sirgčiau koronavirusu. Pradėjau ieškoti bėgimui kitų vietų, kur apskritai nebūtų žmonių, nes tokia patirtis nėra maloni. Vėl pasijaučiu kaip senais ledo ritulio laikais, kai čiuoždavau link varžovo, norėdavau atlikti jėgos veiksmą ir visi manęs bijodavo. Majamio gatvėje žmonės šalinasi nuo manęs“, - sakė D.Kasparaitis.

Lietuvis taip pat pridėjo besistebintis, kaip prastai JAV ruošėsi kovai su koronavirusu: „JAV yra laikoma geriausia šalimi pasaulyje, bet kai susiduriame su problemomis, tas mąstymas pasikeičia. Patriotizmas kartais gali pasireikšti iš blogosios pusės. JAV kiekviena valstija, kiekvienas miestas turi savo įstatymus ir norint ką nors nuspręsti valstybiniu lygiu reikia sugaišti daug laiko. Aš išties esu nustebęs, kad tokia turtinga ir didelė šalis vis dar nesudarė galimybių visiems žmonėms pasitikrinti dėl koronaviruso.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mmd
2020-04-15 19:01:08
Kas vadina Ameriką nr1 valstybe yra proto ubagai,jokios gerovės toje šalyje nematau,daug benamių,skurdo,gaujų karų.I gerovės valstybę nepanasu
Atsakyti