Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

  Kovo 26-ą dieną į policijos pareigūnų nemalonę patekęs UFC čempionas Jonas Jonesas prisiėmė kaltę dėl vairavimo išgėrus.

J.Jonesui pavyko išvengti kalėjimo, tačiau jis turės nešioti apykoję, be leidimo negalės palikti savo gyvenamosios vietos, 96 val. dirbs bendruomenės globos programoje, ne mažiau nei 90 dienų atliks ambulatorinį gydymą, 48 val. dirbs viešuosius darbus, o jį savo transporto priemones turės įdiegti prietaisus, kurie leidžia užvesti automobilį tik papūtus į alkoholio matuoklį ir jam parodžius nulį promilių.

Neseniai vienas žinomiausių MMA žurnalistų Arielis Helwani teigė, kad dar vienas nusikaltimas J.Jonesui gali kainuoti geriausio visų laikų kovotojo statusą. Sekmadienį J.Jonesas socialiniame tinkle „twitter“ pasakė, ką galvoja apie A.Helwani žodžius.

„Mano darbas yra būti vienu iš geriausių elitinių kovotojų šios planetos istorijoje, o jo darbas – gauti galimybę pakalbėti su tokiais vyrukais kaip aš“, – rašė J.Jonesas. „Jis kalbina tuos, kurie yra talentingi. Leiskite tam vyrukui linksmintis“.

J.Jonesas paskutinį kartą kovojo vasario mėnesį, kai po kontraversiško teisėjų sprendimu nugalėjo Dominicą Reyesą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų