Aleksandras Lukašenka | Organizatorių nuotr.

Aleksandras Lukašenka | Organizatorių nuotr.

 Baltarusija, skirtingai nuo visų kitų Europos šalių, toliau neatsisako sporto renginių. Šeštadienį baigėsi ledo ritulio mėgėjų turnyras, kuriame ir vėl triumfavo prezidento Aleksandro Lukašenkos ir jo sūnaus Nikolajaus komanda.

Prezidento ekipa atsakomąsias finalo rungtynes laimėjo rezultatu 8:4. Po 2 kėlinių A.Lukašenkos komanda netgi atsiliko 3:4, bet per paskutinį rungtynių trečdalį atseikėjo varžovams 5 įvarčius be atsako. A.Lukašenka prie pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu, o jo sūnus įmušė įvartį. A.Lukašenkos komanda taurę iškovojo jau 11-ą kartą.

Rungtynėse tradiciškai netrūko žiūrovų, kurie emocingai palaikė šalies prezidentą. A.Lukašenka, vos nulipęs nuo ledo, ėmėsi prezidentiškų pareigų ir išklausė raportą apie koronaviruso padėtį Baltarusijoje. Šioje šalyje koronaviruso atvejų skaičius jau viršijo 2200, fiksuotos 23 mirtys.

Nepaisant visų problemų, Baltarusijoje tęsiasi ir futbolo lygos sezonas.Šeštadienį toliau žaidė tiek elitinės lygos klubai, tiek dublerių komandos. Laukiama ir antros pagal pajėgumą lygos sezono starto.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.