Colby Cave'as | Instagram.com nuotr

Colby Cave'as | Instagram.com nuotr

 Prieš keletą dienų vos 25-erių metų NHL ledo ritulininkui Colby Cave‘ui išsiliejo kraujas į smegenis, o po skubios operacijos, siekiant sumažinti spaudimą smegenyse, jam buvo sukelta dirbtinė koma, tačiau šeštadienį pranešta, kad C.Cave‘as neišgyveno.

„Oilers“ patvirtino C.Cave‘o mirtį bei išplatino šeimos pranešimą.

„Mūsų Colby buvo mylimas mūsų, šeimos, draugų, visos ledo ritulio bendruomenės ir dar daugiau. Dėkojame visiems už jūsų maldas šiuo sunkiu metu“, – skelbiama pranešime.

Pirmadienį C.Cave‘as buvo paguldytas į ligoninę Ontarijo (Kanada) mieste, tačiau antradienį jis buvo nuskraidintas į Toronto ligoninę, kur C.Cave‘ui buvo pašalinta koloidinė cista, sukėlusį spaudimą jo smegenims, o tada sukelta dirbtinė koma.

C.Cave‘o agentas Jasonas Davidsonas teigė, kad ledo ritulininko būklės nebuvo galima susieti su „COVID-19“ virusu.

Trečiadienį C.Cave‘o žmona Emily paskelbė emocingą pranešimą.

„Prašau, atsibusk. Prašau, atsibusk. Dabar savęs nuolat klausiu – „juk jis pabus ar ne?“. Mums reikia stebuklo. Jo tėvams ir man buvo leista pažiūrėti į Colby pro langą ir pakalbėti per raciją. Ligoninėje būti nebegalime dėl draudimų, susijusių su koronaviruso grėsme. Nežinome, kada vėl galėsime jį pamatyti. Svajoju apie tai, kaip tave liečiu, girdžiu tavo balsą, suspaudžiu tavo ranką ir vėl tave pabučiuoju. Labai tave myliu. Mano širdis yra sudaužyta į milijonus dalių, neturint šalia geriausio savo draugo“, - rašė E.Cave.

Šiame sezone C.Cave‘as per 11 rungtynių pelnė vieną įvartį, tuo tarpu AHL lygoje atstovaudamas Bakesfieldo „Condors“ per 44 rungtynes įmušė 11 įvarčių.

C.Cave‘as NHL lygoje debiutavo 2017 m. gruodžio 21-ą dieną, atstovaudamas Bostono „Bruins“ komandai.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų