Alexas Quintanilla | „Twitter“ nuotr.

Alexas Quintanilla | „Twitter“ nuotr.

Trečioje Ispanijos futbolo lygoje rungtyniaujančios „UD Ibiza“ gynėjas Alexas Quintanilla prisidėjo prie specialaus respiratoriaus sergantiems koronavirusu sukūrimo.

Apie tai pranešė „Radio Marca“.

29-ų A.Quintanilla kartu su penkiais mokslininkais iš skirtingų Ispanijos vietų per tris savaites patobulino daktaro Lucaso Picazo medicininį respiratorių.

Šiame darbe gynėjui pagelbėjo inžinieriaus darbo patirtis. Teigiama, kad dabar naujasis aparatas galės pakeisti plaučių ventiliavimo aparatą.

Teigiama, kad futbolininkas nesirengia uždirbti milijonų savo naujuoju išradimu – pardavinės jį už 2 tūkst. eurų savikainą. Tai yra dešimt kartų mažesnė kaina, kurią dabar reikia mokėti už plaučių ventiliavimo aparatą.

„Darbavomės 19 dienų, darbai buvo tikrai įtempti. Prie projekto sėdėdavome po 12 valandų per dieną. Bet dabar matome rezultatą ir esame labai patenkinti. bendraudavome vaizdo konferencijomis. Netrukus aparatai bus paleisti gamybai. Ne, nieko neuždirbsime, prašysime tik padengti medžiagų ir gamybos kainą“, – „Marca“ kalbėjo futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.