Julija Jefimova | Instagram.com nuotr

Julija Jefimova | Instagram.com nuotr

 Rusijos plaukimo žvaigždė Julija Jefimova rado būdą, kaip karantino sąlygomis namuose pagerinti plaukimo techniką net ir be vandens.

„Žmonės manęs klausinėja, ką daryti, kai jie prarado prieigą prie baseinų, bet nori pagerinti plaukimo techniką. Reikia suprasti, kad vandens šioje situacijoje 100 proc. niekas nepakeis. Visgi, yra keletas pratimų, kuriais galima imituoti plaukimo techniką. Jie jūsų greičio baseine veikiausiai nepadidins, bet padės palaikyti gerą fizinę formą ir pagerins techniką“, - sakė J.Jefimova.

Po šių pratimų pasipylė žinutės rusei su vaizdo įrašais, kuriuose jos sekėjai bando atkartoti J.Jefimovos parodytus judesius.

J.Jefimova šiuo metu stengiasi neprarasti fizinės formos ir tikisi dalyvauti 2021 m. Tokijo olimpiadoje. Jos situaciją komplikuoja Rusijos diskvalifikacija iš olimpinių žaidynių. Plaukikei dar reikės įrodinėti savo teisę dalyvauti olimpiadoje, kad galėtų joje startuoti kaip neutrali atletė.

Tokijuje J.Jefimova tikisi iškovoti trūkstamą trofėjų – olimpinį aukso medalį. Šiuo metu rusės kraityje yra trys olimpiniai medaliai: du sidabro ir vienas bronzos. J.Jefimova yra šešiskart pasaulio čempionė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tyrės
2020-04-11 06:45:21
Super! Manekenė lyg būtų ! Gražuolė vau...
Atsakyti