Rogeris Federeris | Youtube.com nuotr.

Rogeris Federeris | Youtube.com nuotr.

 Seniausias pasaulyje teniso turnyras – Vimbldonas – praėjusią savaitę oficialiai buvo atšauktas. Toks sprendimas priimtas dėl siaučiančios koronaviruso pandemijos.

Vimbldono turnyras turėjo vykti birželio 29 – liepos 12 dienomis. Nors iki planuoto laiko dar liko 3 mėnesiai, tačiau organizatoriai jau dabar suprato, kad turnyro surengti nepavyks. Didžioji Britanija toliau gyvena karantino sąlygomis ir neaišku, kada sporto renginiai bus atnaujinti. Vimbldonas anksčiau buvo atšauktas tik per pirmąjį ir antrąjį pasaulinius karus.

Turnyro organizatoriai dėl Vimbldono atšaukimo patirs apie 300 mln. JAV dolerių nuostolį. Jų situaciją kiek pagerino tai, kad turnyras buvo apdraustas nuo panašaus scenarijaus. Anot užsienio žiniasklaidos, draudikai Vimbldono turnyro organizatoriams išmokės 141 mln. JAV dolerių, taip padengdami maždaug pusę būsimų nuostolių.

Nuo nenumatytų aplinkybių panašiai apsisaugojo ir „British Open“ golfo turnyras. Jis buvo atšauktas pirmą kartą nuo antrojo pasaulinio karo ir taip pat laukia draudikų išmokos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.