Rogeris Goodellas | Youtube.com nuotr.

Rogeris Goodellas | Youtube.com nuotr.

 Balandžio 23-25 d. bus surengta NFL naujokų birža. Dėl koronaviruso pandemijos viskas turės vykti nuotoliniu būdu.

Lygos komisaras Rogeris Goodellas sakė besitikintis, kad visi klubai tinkamai pasiruoš virtualiai naujokų biržai, tačiau naujas formatas, panašu, daug kam kelia abejonių. Baltimorės „Ravens“ vyriausiasis treneris Johnas Harbaugh išreiškė nerimą dėl galimų programišių atakų.

„Taip, susirūpinimas didžiulis. Neretai tenka skaityti, kaip „Zoom“ kenčia nuo programišių atakų. Po kiekvienos tokios naujienos skambinu Nickui Matteo ar kitam vyrukui ir jie mane tikina, kad lyga padarys viską, kas įmanoma, kad apsisaugotų nuo tokių grėsmių. Pažiūrėsime, kas nutiks. Nenorėčiau, kad būtų įsilaužta į mūsų kompiuterius, iš kurių galima pavogti mūsų derinius ir pan.“, - sakė J.Harbaugh.

Kita galima problema – interneto trikdžiai. Dabar JAV žmonės yra uždaryti karantine, todėl krūvis, tenkantis serveriams, yra didžiulis. Nuotoliniu būdu surengti 32 klubų biržą bus tikrai sudėtinga. Įsivaizduokite savo generalinio vadybininko pozicijoje, kuriam dingsta internetas tada, kai reikia atlikti savo pasirinkimą. Skelbiama, kad jei komanda pasibaigus laikui nebus atlikusi pasirinkimo, jos šaukimas bus paprasčiausiai anuliuotas ir pereis toliau eilėje esančiai ekipai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.