Caster Semenya | Instagram.com nuotr

Caster Semenya | Instagram.com nuotr

 Cristiano Ronaldo prieš keletą dienų sugalvojo naują iššūkį, atliekant pratimus pilvo presui. Jų esmė – per 45 sekundes gulint ant nugaros pakelti kojas ir rankas į viršų bei delnais kuo daugiau kartų prisiliesti prie kojų.

Pats C.Ronaldo tai padarė 142 kartus, bet greitai buvo nugalėtas. „Benfica“ ir Portugalijos rinktinės gynėjas Rubenas Diasas tai padarė 150 sykių ir tapo rekordininku.

R.Diaso rekordas laikėsi iki tol, kol šio iššūkio neatliko skandalingoji Caster Semenya. Lengvaatletė tiesiog sutriuškino C.Ronaldo, delnais paliesdama kojas 176 kartus per 45 sekundes.

C.Semenya dėl per didelio testosterono lygio organizme, kurį tarptautinė lengvosios atletikos federacija liepė sumažinti, jei afrikietė nori lenktyniauti su moterimis. Ji padavė federaciją į teismą, bet nieko nepešė. C.Semenya gali dalyvauti tik trumpesnėse distancijose, todėl Tokijo olimpiadoje yra nusiteikusi startuoti 200 m bėgime. Visas skambiausias pergales ji pasiekė 800 m distancijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kg
2020-04-11 19:12:16
Tai, kad čia Kawhi Leonard. Durniems paaiškinsiu, kad juokauju.
Atsakyti
Fdz
2020-04-10 14:51:45
Vyras su moters pasu, kazko privartojo gerai is jaunystes, kad iki dabar neatleidzia.
Atsakyti
aha
2020-04-11 18:52:20
px jai tai leistini preparatai ir ji yra moteris, tai ne kaip kurie pedai pasikeite lyti bando buti moterimi ten tai nesamone