Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 Tony Fergusonas yra tas kovotojas, kuris gali prisitaikyti prie įvairių situacijų, tačiau niekas negalėjo pasiruošti tam, ką jam teko išgyventi per pastarąsias kelias savaites.

Paskutinis pokytis buvo pats didžiausias: T.Fergusonas ketvirtadienį sužinojo, kad visas „UFC 249“ turnyras yra atšaukimas. Visgi net ir tokias naujienas buvęs laikinasis UFC čempionas priėmė ramiai.

„Žinote ką? Esu tikras, kad tai vyksta dėl rimtos priežasties“, – po sužinotų naujienų kalbėjo T.Fergusonas. „Būkime realistai, o aš turiu išlaikyti tikėjimą. Turiu susitelkti į tai, ką galiu kontroliuoti, o tai yra širdies ritmas ir kvėpavimas“.

Iš pradžių buvo planuojama, kad T.Fergusonas susikaus su UFC lengvo svorio kategorijos čempionu Chabibu Nurmagomedovu, tačiau šiam išvykus į JAV ir sugrįžus į Rusiją, jis nebegalėjo vėl grįžti į Ameriką, todėl UFC greitai surado jam pakaitalą ir juo tapo Justinas Geathje.

Su J.Geaethje, T.Fergusonas turėjo kautis dėl UFC laikinojo lengvo svorio kategorijos čempiono titulo, tačiau dabar ir ši kova yra atšaukta. Visgi pats T.Fergusonas ketina nelėtinti tempo ir tęsti treniruotes.

„Vyruti, aš tikrai toliau rinksiu trofėjus ir darysiu tą patį mėšlą“, – sakė T.Fergusonas. „Kiekvieną rytą, kai atsikeliu, padarau savo darbus, sukalbu maldas, apkabinu savo mažąjį berniuką, pabučiuoju žmona.. Aš tiesiog.. darau tai, ką darau. Ką man dar veikti?“.

Kol kas nėra žinoma, kada UFC galės pratęsti turnyrus, nors Dana White‘as pažadėjo, kad jie bus pirmoji organizacija, kuri sugrįš į vėžias.

„Viskas keičiasi nuolatos“, – sakė T.Fergusonas. „Kintamasis šioje istorijoje yra tai, kaip aš į tai reaguosiu. Galime išmesti tą kintamąjį ir padaryti tai konstanta. Dėl šios priežasties aš ir toliau šypsosiuosi, tęsiu treniruotes ir priaugsiu raumenų. Vyruti, aš tikrai liesas, todėl užsiauginsiu šiek tiek raumenų. Pasistengsiu padaryti viską, ką galiu geriausio. Jeigu krisiu, vėl atsistosiu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

d
2020-04-12 12:52:51
niera sansu ozkapisui pries fergisona nukirs chabila garantuotai
Atsakyti
Tomas
2020-04-10 09:42:56
Kontroliuok ka gali kontroliuoti. Mes visi galim kontroliuoti savo reakcija i aplink vykstanti chaosa. Tai viena svarbiausiu gyvenimo taisykliu.
Atsakyti