Artūras Karnišovas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Artūras Karnišovas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Hiustono „Rockets“ komandos vadovas Darylas Morey teigė, kad Artūras Karnišovas dėl savo savybių trauks laisvuosius agentus į Čikagos „Bulls“ ekipą.

Lietuvis ketvirtadienį tapo „Bulls“ krepšinio operacijų viceprezidentu, prieš tai jis septynerius metus dirbo Denverio „Nuggets“ ekipoje, o dar prieš tai – „Rockets“ klube.

„Artūras gyvena ir kvėpuoja krepšiniu. Džiaugiuosi, kad jūs jį pažinsite geriau, nes jis yra puikus žmogus. Jis turi gerus komunikacijos įgūdžius ir žmonės nori būti su juo. Tai bus dar viena svarbi savybė laisvųjų agentų turguje. Krepšininkai norėsi kartu su juo dirbti“, - sakė specialistas.

„Bulls“ komandai daugiau metų nepavyko prisivilioti garsių laisvųjų agentų.

48 metų lietuvis su „Bulls“ komanda sudarys kelerių metų trukmės kontraktą. Jis daug metų žaidė Europoje ir turi krepšinio ryšių visame pasaulyje.

„Tai magnetinė asmenybė. Jis labai kantrus, išklausantis, mąstantis ir protingas“, - sakė D.Morey.

„Rockets“ vadovas atskleidė, kad A.Karnišovas dar anksčiau numatė, kad NBA krepšinis pasikeis į tokį, koks jis yra dabar.

„Jis dar anksčiau man yra sakęs, kad NBA krepšinyje daug svarbiau taps įgūdžiai. Man seniau patikdavo vienos paskirties žaidėjai, kaip pavyzdžiui Rodmanas, kuris susirinkdavo visus kamuolius. Tačiau Artūras man pasakė: „Paklausyk, krepšinis keičiasi ir dabar visų penkių pozicijų žaidėjai turi būti su gerais krepšinio įgūdžiais“.

Daug kas atėjo iš jo įgautų krepšinio pagrindų Lietuvoje, kur jų krepšinio mokyklos mokina vaikus geriau nei bet kur kitur pasaulyje. Jie iš karto su vaikais dirba ties krepšinio įgūdžiais. Karnišovas visada buvo su šia kryptimi ir tai toliau eis į priekį“, - sakė D.Morey. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų