Smūgių delnu varžybos | Organizatorių nuotr.

Smūgių delnu varžybos | Organizatorių nuotr.

 2005 m. Fiodorui Jemeljanenko pralaimėjęs 41-erių metų brazilas Zuluzinho pasirodė Rusijos tinklaraštininko Amirano Sardarovo organizuojamose „akmeninio veido“ varžybose, kuriose žmonės delnu vienas kitam tranko į veidus.

Zuluzinho stojo kovoti prieš Rusijos smūgių delnu čempioną Vasiliju Kamotsky.

Varžovai smogė vienas kitam po penkis smūgius, o teisėjas užfiksavo lygiąsias. Abu dalyviai užsidirbo po 75 tūkst. rublių (apie 930 eurų).

Zuluzinho per savo karjerą turėjo 24 MMA kovas, kuriose iškovojo 14 pergalių. Prieš 15 metų brazilas dalyvavo „Pride“ turnyre, kur susitiko su pačiu F.Jemeljanenko, bet jam pralaimėjo pirmame raunde.

Šiuo metu Zuluzinho turi iškovojęs trijų iš eilės pergalių seriją, kurias pasiekė „Megdan Fighting“ organizacijoje, tačiau 2020 m. sausį buvo pranešta, kad brazilas pasirašė sutartį su Rusijoje įsikūrusia „Fight Nights Global“ organizacija.

Zuluzinho ir V.Kamotsky kovą galite pamatyti nuo 17 min. 30 sek.:

Zuluzinho kova su F.Jemeljanenko:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Byron
2020-04-09 23:18:16
Juokingas sportas. Bet taip gali būti tik Rusijoje ;DDDD Dėl kelių šimtų eurų (konvertavus tuos rublius) galvas padaužo ;DDD
Atsakyti
Kapo
2020-04-09 21:21:43
Dažnai pažiuriu šito Amirano šou, labai faino kontento buna ištikro ir kova del haipo ir akmeniniai veidai. Liuks. Tokio lygio youtuberiu LT tikrai dar nėra.
Atsakyti
Kindziulis
2020-04-09 20:56:59
Teises sake - davai, pirmyn? Rusai lietuviskai pradeda kalbet?
Atsakyti