Philas Tayloras | Youtube.com nuotr.

Philas Tayloras | Youtube.com nuotr.

 Kol sporto pasaulyje jaučiamas įvykių trūkumas, smiginio žaidėjai iš namų nusprendė sužaisti keletą parodomųjų mačų.

Įdomiausia dvikova laukė ketvirtadienį. Joje susitiko geriausias visų laikų smiginio žaidėjas 59-erių metų anglas Philas Tayloras ir Olandijos legenda 52-ejų metų Raymondas van Barneveldas. Mačą iki 7 laimėtų legų rezultatu 7:6 laimėjo olandas.

R.van Barneveldas mačo pradžioje trumpai pirmavo (2:0), bet Ph.Tayloras vėliau surengė spurtą ir atitrūko 6:3. Anglas buvo per vieną legą nuo pergalės, tačiau savo pranašumą įtvirtinti niekaip nepajėgė. R.van Barneveldas vis dažniau ėmė rinkti maksimumą, o viename iš legų vos nesužaidė idealios partijos. Iki 9 strėlyčių finišo jam pritrūko tik vieno metimo į dvigubą 12 taškų zoną.

Žaidėjų statistika buvo įspūdinga – R.van Barneveldas trimis strėlytėmis rinko po 119,27 tšk., o Ph.Tayloras – 118,09 tšk. Olandas maksimumą surinko 5 kartus, o anglas – 10, tad labdarai buvo surinkta 15 tūkst. svarų sterlingų.

Ph.Tayloras du kartus tapo BDO pasaulio čempionu, o vėliau net 14 kartų triumfavo PDC pasaulio čempionatuose. Jis yra tituluočiausias visų laikų žaidėjas. Palyginimui, antras pagal PDC pasaulio čempiono titulus esantis olandas Michaelas van Gerwenas turi vos 3 trofėjus. Ph.Taylorui mačas su R.van Barneveldu bus pirmas rimtesnis išbandymas nuo 2018 m., kai jis baigė karjerą.

R.van Barneveldas yra keturiskart BDO ir kartą PDC pasaulio čempionas. Beje, 2018 m. pasaulio čempionate jį sustabdė ne kas kitas, o lietuvis Darius Labanauskas. Olandas profesionalo karjerą baigė prieš keletą mėnesių, bet karantino metu išliko itin aktyvus ir sužaidė daugiau nei 10 partijų per 3 pastarąsias dienas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.