Lewisas Hamiltonas | Instagram.com nuotr

Lewisas Hamiltonas | Instagram.com nuotr

 „Formulės 1“ sporto direktorius Rossas Brawnas nepraranda vilčių, kad 2020 m. sezoną dar pavyks išgelbėti. Jis netgi užsiminė apie planą, pagal kurį būtų įveikta 18 ar net 19 etapų.

„Šiuo metu didžiausia problema būtų kelionės. Nuvykus į vietą, situacija jau lengviau kontroliuoti. Tada galima izoliuotis, atskirai gabenti visas komandas, visus testuoti ir pan. Dėl šios priežasties manau, kad geriausia būtų pradėti sezoną Europoje ir lenktyniauti be žiūrovų. Tai nėra puikus sprendimas, bet toks variantas tikrai geresnis, nei jokių lenktynių. Prisiminkime, kad milijonai žmonių namuose seka šį sportą. Norisi juos pradžiuginti šiuo sunkiu momentu, bet suprantame rizikas ir būsime atsargūs“, - kalbėjo R.Brawnas.

Pagal FIA nuostatus, reikia mažiausia 8 lenktynių, kad čempionatas būtų įskaitinis ir būtų galima skelbti nugalėtojus.

„8 lenktynes mes galime surengti, net jei pradėtume tai daryti spalio mėnesį. Taigi, spalis yra kritinis laikotarpis, jei norite jį taip vadinti. Kita vertus, mes tikriausiai galėtume sezoną pratęsti ir iki 2021 m. Svarstome galimybę rengti lenktynes sausio mėnesį. Jei galėtume pradėti sezoną liepos pradžioje, tuomet būtų įmanoma surengti 18-19 etapų. Žinoma, tai nebūtų lengva užduotis. Reikėtų lenktyniauti tris savaites iš eilės, tuomet skirti laisvą savaitę, tada vėl lenktyniauti tris savaites ir t.t.“, - pridėjo R.Brawnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.