Viktorija Lopyriova, Fedoras Smolovas ir Dmitrijus Seliukas | Instagram.com nuotr

Viktorija Lopyriova, Fedoras Smolovas ir Dmitrijus Seliukas | Instagram.com nuotr

 30-etis „Celta de Vigo“ puolėjas rusas Fedoras Smolovas negavęs klubo leidimo išvyko iš Ispanijos ir grįžo į Rusiją. Apie tai pranešė „Mundo Deportivo“.

Šaltinių teigimu, žaidėjas ne vieną kartą prašėsi išleidžiamas namo dėl asmeninių reikalų. Klubas to padaryti jam neleido – „La Liga“ dėl koronaviruso pandemijos uždraudė klubams išleisti savo legionierius. Ispanijos žiniasklaida įsitikinusi, kad žaidėjo įvardijami asmeniniai reikalai – mylimosios, 17-etės Boriso Jelcino anūkės Marijos, gimtadienis.

Situaciją pakomentavęs futbolo agentas Dmitrijus Seliukas negalėjo patikėti tokiu F.Smolovo elgesiu.

„Kokia prasmė skristi iš Vigo į Maskvą tam, kad ten sėdėtum vienas? Jei to nedarysi, tada pažeisi karantiną. Aš norėčiau perspėti visus Fedoro pažįstamus, kad šie vengtų bendravimo su juo. Žiniasklaida rašo, kad Fedoras atskrido tam, kad spėtų į Jelcino anūkės gimtadienį. Aš nesuprantu, kaip 30-metis dėdė gali susitikinėti su 17-mete. Nenustebčiau, jei visa Jelcino šeima atsidurtų „Komunarkos“ ligoninėje. Aš nejuokauju. Fedorui nereikėtų slėpti tiesos, geriau viską prisipažinti. Netikiu, kad jis pats norėjo skristi į Maskvą ir ten sėdėti 14 dienų izoliacijoje. Turbūt „Celta“ jį atleido ir tiek“, - sakė D.Seliukas.

F.Smolovas vėliau patalpino agento nuotrauką ir jam „įgėlė“, pareikšdamas, kad iš šios nuotraukos ir taip aišku kas ko atsisakė, o D.Seliukas atsakė, kad futbolininkas nevadintų jo „bachūru“, o nevykusį humorą palygino su ne ką mažiau nevykusiu F.Smolovo žaidimu.

F.Smolovas nuo 2012 m. susitikinėjo su Rusijos modeliu ir televizijos laidų vedėja Viktorija Lopyriova. 2013 m. pora susituokė, bet 2015 m. išsiskyrė.

2018 m. rusas vėl pateko į žiniasklaidos akiratį, kai sudaužė savo „BMW M5“ automobilį Krasnodare. Jis pabėgo iš įvykio vietos, tad vėliau gavo baudą ir metams prarado teisę vairuoti automobilį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.