Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Buvęs Milano „Inter“ saugas Benoit Cauetas yra įsitikinęs, kad kalbos apie tai, kad „Barcelona“ simboliu spėjęs jau tapti Lionelis Messi gali persikelti į Italiją.

Ši drama užvirė, kuomet buvęs „Inter“ preizidentas Massimo Moratti išsireiškė, kad L.Messi nėra klubui „uždrausta svajone“.

Kalbas apie įmanomą argentiniečio persikėlimą iškart suskubo „Barcelona“ vadovybė, pavadinusi šias kalbas provakacija, kurios tikslas – destabilizuoti padėtį komandoje.

L.Messi turi iki 2021-ųjų galiojančią sutartį su katalonų klubu. Naujos sutarties pasirašyti jis neskubėjo, o metus lydėjo ir nesutarimai su klubo vadovais.

„Žinoma, kad L.Messi gali pasirašyti sutartį su „Inter“, – nė kiek neabėjojo B.Cauetas. – Prezidentas Stevenas Zhangas, manau, turėtų tam finansinių resursų. Be to, jam netrūksta ir ambicijų. Jis yra prezidentas, kuris mėgsta svajoti apie didžius dalykus“.

„La Liga“ vadovas Javieras Tebas taip pat užsiminė apie L.Messi persikėlimą į Italiją. Jo teigimu, tai nebūtų didelė drama. J.Tebaso manymu, Ispanijos aukščiausioji lyga visuomet buvo stipri ir pasiguodė, kad didelės tragedijos nebuvo, kuomet su Ispanija atsisveikino ir Cristiano Ronaldo.

„Tačiau aš nemanau, kad L.Messi atvykimas į Italija gali išspręsti visas jų nacionalinių pirmenybių problemas, – spėjo „La Liga“ vadovas. – Lygos vadovai prislėgti, o ir ekonomika nieko gero nežada. Nemanau, kad viską išspręstų L.Messi atvykimas. Norėčiau, kad jis liktų Ispanijoje, bet... nebūtų didelių problemų, jei jis išvyktų. Mums sakė, kad lyga praras daug pinigų, kai išvyks C.Ronaldo. Bet mes uždirbome dar daugiau. Taip, žaidėjai yra svarbūs lygai, tačiau tai nėra pagrindinis dalykas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Vytautas
2020-04-10 17:49:26
Tegul tas Messi eina į inter nauji iššūkiai
Atsakyti
Tėvas
2020-04-09 19:16:37
Baikit sapnuoti!
Atsakyti
emrino
2020-04-09 18:38:22
"nacioanalinių"? Rimtai, žurnaliste? Kiek klasių baigei?
Atsakyti