Emily Cave ir Colby Cave'as | Instagram.com nuotr

Emily Cave ir Colby Cave'as | Instagram.com nuotr

 Vos 25-erių metų NHL ledo ritulininkas Colby Cave‘as po skubios operacijos atsidūrė komoje. Edmontono „Oilers“ puolėjui naktį kraujas išsiliejo į smegenis. Jis buvo nugabentas į Toronto ligoninę, ten jam atlikta skubi operacija, siekiant sumažinti spaudimą smegenyse. Jam sukelta dirbtinė koma, kurioje C.Cave‘as yra iki šiol.

Ledo ritulininko žmona Emily Cave trečiadienį pasidalino jautria žinute, maldaudama stebuklo.

„Prašau, atsibusk. Prašau, atsibusk. Dabar savęs nuolat klausiu – „juk jis pabus ar ne?“. Mums reikia stebuklo. Jo tėvams ir man buvo leista pažiūrėti į Colby pro langą ir pakalbėti per raciją. Ligoninėje būti nebegalime dėl draudimų, susijusių su koronaviruso grėsme. Nežinome, kada vėl galėsime jį pamatyti. Svajoju apie tai, kaip tave liečiu, girdžiu tavo balsą, suspaudžiu tavo ranką ir vėl tave pabučiuoju. Labai tave myliu. Mano širdis yra sudaužyta į milijonus dalių, neturint šalia geriausio savo draugo“, - rašė E.Cave.

C.Cave‘as NHL lygoje debiutavo 2017-2018 m. sezone Bostono „Bruins“ gretose. Praėjusiame sezone jį pasikvietė „Oilers“ ekipa. Šį sezoną per 11 NHL rungtynių C.Cave‘as įmušė 1 įvartį. Didesnę sezono dalį jis praleido antrinėje lygoje (AHL), kur per 44 mačus įmušė 11 įvarčių ir pridėjo 12 rezultatyvių perdavimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.