Tony Fergusonas ir Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas ir Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

 Jau kitą savaitgalį indėnų rezervate esančiame kazino turėtų įvykti mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 249“. Ištuštėjusiame sporto kalendoriuje tai bus neabejotinai svarbiausias savaitės, o gal ir viso mėnesio įvykis.

Pagrindinėje vakaro kovoje dėl laikinojo UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo kovos du amerikiečiai – Tony Fergusonas (25-3) ir Justinas Gaethje (21-2). T.Fergusonas ne vieną mėnesį ruošėsi kovai prieš Chabibą Nurmagomedovą, bet šis įstrigo Rusijoje. J.Gaethje pirmą kartą karjeroje sutiko per tokį trumpą laiką pasiruošti kovai. Nepaisant to, jis nėra laikomas beviltišku kovos autsaideriu.

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Apklausa

1. Kas laimės kovą dėl laikinojo čempiono diržo?

Lažybininkai J.Gaethje galimybes laimėti vertina 39 proc. T.Fergusono pergalės tikimybė siekia 59 proc., o lygiųjų galimybė vertinama 2 proc. T.Fergusonas MMA narve yra nenugalėtas nuo 2012 m. ir turi net 12 pergalių iš eilės. J.Gaethje laimėjo tris pastarąsias savo kovas. UFC lengvo svorio kategorijos reitinge T.Fergusonas yra pirmas, o J.Gaethje – ketvirtas.

Deja, praėjusią naktį paaiškėjo, kad turnyre nepamatysime revanšinės Rose Namajunas kovos prieš Jessicą Andradę. Lietuvių kilmės kovotoja dėl neatskleidžiamos priežasties atsisakė dalyvauti turnyre. Įdomu tai, kad prieš kovą jos šansai laimėti buvo vertinami apie 61 proc., nors pirmoje jų kovoje Brazilijoje lažybininkai favorite vadino J.Andradę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.