Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

 UFC prezidentas Dana White‘as sulaukia daugybės medikų ir kitų sričių specialistų kritikos už tai, kad koronaviruso akivaizdoje daro viską, jog suorganizuotų UFC turnyrus, tačiau jis sugebėjo gauti privačią salą tarptautiniams turnyrams bei surado indėnų žemę, kurioje negalioja valstijos atletikos komisijos sprendimai ir net šiuo metu, kai visos svarbiausios lygos sustabdė savo veiklą, galima rengti kovų turnyrus.

„Dabar labai svarbu lyderystė“, – sakė D.White‘as. „Mums reikia žmonių, kurie išeis ir suras sprendimą. Slėptis namuose nėra atsakymas. Jūs namuose laikote žmones per ilgai be jokios pramogos, jie tiesiog išprotės“.

Bet organizuoti turnyrus dėl pramogos namuose likusiems žmonėms nėra pagrindinė priežastis, kodėl UFC prezidentas tai daro. „Wall Street Journal“ paskaičiavo, kad už to slypi milžiniška suma – 750 mln. JAV dolerių.

Skelbiama, kad pagal UFC ir ESPN sutartį, organizacija per 2020 metus turi suorganizuoti 42 turnyrus, o tai yra gana didelis skaičius, atsižvelgiant į dabartinę situaciją.

„Būsiu nustebęs, jeigu ESPN negalėtų pilnai išpildyti kontrakto“, – kalbėjo žiniasklaidos analitikas Brandonas Rossas. „Jie mokės UFC nepriklausomai nuo to, kaip tie turnyrai vyks, UFC svarbu juos surengti tam, kad gautų minimalų uždarbį“.

Kol kas UFC šiais metais yra surengusi 7 turnyrus iš 42.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.