Dustinas Poirier | Instagram.com nuotr

Dustinas Poirier | Instagram.com nuotr

 Jau balandžio 18-ą dieną indėnų žemėse esančiame kazino turėtų įvykti „UFC 249“ turnyras, kurio pagrindinėje dvikovoje susikaus Tony Fergusonas ir Justinas Gaethje, likus mažiau nei dviem savaitėms pakeitęs UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą.

Pasklidus žiniai, kad C.Nurmagomedovas įstrigo Rusijoje ir nekovos prieš T.Fergusoną, Dustinas Poirier buvo vienas tų, kuris pats pasiūlė savo kandidatūrą jį pakeisti. Visgi UFC ir T.Fergusonas nusprendė šansą suteikti J.Gaethje, kuris kovos dėl laikinojo lengvo svorio kategorijos čempiono titulo.

D.Poirier (25-6 MMA, 17-5 UFC) mažiau nei prieš du metus techniniu nokautu nugalėjo J.Gaethje (21-2 MMA, 4-2 UFC), tačiau jis supranta, kodėl UFC nusprendė šansą suteikti pastarajam.

D.Poirier „UFC 242“ turnyre rugsėjo mėnesį kovėsi su C.Nurmagomedovu ir jam pralaimėjo, todėl jeigu D.Poirier būtų kovęsis su T.Fergusonu ir laimėjęs, jis nedelsiant būtų gavęs revanšą, nors eilė norinčių kovoti su C.Nurmagomedovu darosi vis ilgesnė.

„Manau, kad žinau, kodėl taip nutiko“, – „MMA Junkie“ portalui sakė D.Poirier. „Aš esu po pralaimėjimo Chabibui, tiesiog reikia naujo pretendento į titulą, vyruko, kuris turi pergalių seriją. Tai yra verslas ir aš jį suprantu. Negaliu surišti jų rankų ir liepti jiems kažką daryti. Žinoma, aš labai norėčiau būti Tony varžovu, bet viskas yra gerai. Tiesiog turiu kovoti bei laimėti ir tada viskas išsispręs savaime“.

Nuo to momento, kai buvo paskelbta T.Fergusono ir J.Gaethje akistata, D.Poirier pradėjo spėlioti, kas laimės šią kovą. Abu jie yra puikūs kovotojai ir kartu yra iškovoję net 17 „fight-night“ premijų.

Tai bus dviejų galingai smūgiuojančių kovotojų susitikimas, tačiau D.Poirier tiksliai žino, kas jį laimės.

„Manau, kad J.Gaethje nokautuos Tony“, – sakė D.Poirier. „Abu jie iš techninės pusės neturi gerų kikbokso įgūdžių, tačiau jie abu padaro didelę žalą. Jie abu yra nevaržomi ir laisvi bei gali iškrėsti daug neprognozuojamų dalykų. Tiesiog manau, kad J.Gaethje pataikys keletą gerų smūgių ir gerokai sužeis Tony. Mes jau matėme, kaip Tony keletą kartų buvo gerokai sužeistas. Manau, kad J.Gaethje bus tas, kuris jį pribaigs“.

Jeigu T.Fergusonas pralaimėtų prieš J.Gaethje, tai būtų viena didžiausių tragedijų kovotojui. Jis yra iškovojęs 12 pergalių iš eilės, o visas pasaulis norėjo pamatyti būtent jo dvikovą su C.Nurmagomedovu, kuris taip pat turi 12 iš eilės pergalių seriją.

Pralaimėjimas J.Gaethje gerokai nukeltų 36-erių metų T.Fergusono galimybę kovoti su C.Nurmagomedovu, kuris turėtų suvienyti titulą su D.Poirier.

Dėl to nesijaudina D.Poirier, kuris sako, kad tai tiesiog kovos žaidimas.

„Nesijaučiu blogai, nes tai yra kova. Tu pats prisiimi riziką. Pažiūrėsime, kaip viskas baigsis. Tai tik kova ir tai yra nenuspėjama“, – sakė D.Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.