Jordanas Hendersonas | Scanpix nuotr.

Jordanas Hendersonas | Scanpix nuotr.

 Noras skirti pinigų tiems, kurių to dabar labiausiai reikia – įgyvendintas. Anglijos „Premier“ lygos klubų žaidėjai paskelbė iniciatyvą paaukoti lėšų Nacionalinės sveikatos tarnybos labdaros organizacijai, siekiant kovoti su „COVID-19“ viruso protrūkiu.

Trečiadienį žaidėjų kolektyvas patvirtino iniciatyvą „Vieningi žaidėjai“, kuri skirs lėšas medikams.

Buvo daug diskutuota dėl to, kaip „Premier“ lygos žaidėjai gali geriausiai padėti kovoti su koronaviruso, kuris Didžiojoje Britanijoje jau pareikalavo daugiau nei 7 tūkst. žmonių gyvybių.

„Premier“ lyga praėjusią savaitę patvirtino, kad klubai sutiko derėtis su žaidėjais dėl 30 proc. žaidėjų atlyginimo sumažino, tačiau tai jų nesužavėjo.

Daugelis, įskaitant ir Wayne‘ą Rooney, tikėjosi, kad tikslinis pinigų paaukojimas bus efektyvesnė pagalba medikams nei atlyginimų susimažinimas, dėl kurio tie pinigai vis tiek sugrįžtų klubams.

„Liverpool“ kapitonas Jordanas Hendersonas pastarosiomis dienomis vedė derybas su kitų klubų kapitonais tam, kad sukurtų vieningą fondą.

„Praėjusią savaitę mes, kaip „Premier“ lygos žaidėjų grupė, ilgai diskutavome dėl vizijos sukurti fondą, kuris padėtų paskirstyti pinigus ten, kur šioje krizėje jų labiausiai reikia. Tai yra kritinis laikas mūsų šaliai ir sveikatos sistemai, todėl mes esame pasiryžę padėti bet kokiu įmanomu būdu“, – rašoma pranešime. „Šios lėšos padės užtikrinti personalo, savanorių ir pacientų gerovę, taip pat padės daugeliui kitų kritinių sričių, kurioms reikalinga pagalba“.

„The Sun“ skelbia, kad žaidėjai surinks mažiausiai 3 mln. svarų, tačiau tikimąsi, kad suma išaugs ir iki 4 mln. svarų, o gal net ir daugiau.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.