McCollumas | Scanpix nuotr.

McCollumas | Scanpix nuotr.

NBA krepšininkų asociacijos viceprezidentas C.J.McCollumas patikslino komentarą apie lygos žaidėjus, kurie dabar gyvena nuo algos iki algos.

Portlando „Trail Blazers“ komandos žvaigždė trečiadienį sakė, kad apie 150 lygos žaidėjų dabar gyvena tokioje padėtyje.

„Aš nesakau, kad turite mūsų gailėti. Mes uždirbame milijonus. Nesakau, kad turiu problemų. Tik noriu pasakyti, kad daug žaidėjų, ypač tie, kurie žaidžia pirmuosius kelis sezonus, dar vis ieško savęs. Jie arba turi pasisamdę finansų konsultantą arba tik planuoja tai daryti. Jie dar tik pradeda tvarkyti savo biudžetą. Ši pandemija palies visus, nesvarbu, ar tu turi pinigų, ar neturi“, - sakė C.J.McCollumas.

NBA lygoje vidutinis atlyginimas yra beveik 7 mln. JAV dolerių, o minimalus – beveik 900 tūkst. JAV dolerių.

„Manau, kad yra daug krepšininkų ir atletų, kurie nežino, kaip elgtis su pinigais ir ką daryti, kad jų toliau daugėtų“, - sakė amerikietis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jd
2020-04-09 16:36:04
Vel tas benkartas apsimyžo.karvapisis
Atsakyti
quNNcy
2020-04-09 16:00:29
Is geto islenda,gauna milijoninius kontraktus,veliau juk reikia visa savo seima apipirkinet,draugam masinu,blizguciu ir tt.. eile tokiu kurie per karjera susizere milijonus o turto turejo virs 100mil ir dar daugiau,pagalvojus kas db krenta i galva kurie bankrutave tai iverson,pippen,barkley,sprewel,antoni walkeris ir sitie buvo zvaigzdes :) o kiek dar tokiu??? minimalke gaunat pas juos is tu 900k liktu kazkas 400k kas menesi gali sau leisti po 30+k ir pasirodo dar nesugeba pragyvent ;D duotu man kas tokias saibas tai voliocuiausi kaip inkstas taukuose
Atsakyti
white mamba
2020-04-09 13:36:43
60 procentu negru per kelis metus bankrutuoja ,nesvarbu kiek butu gave litu
Atsakyti