LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

NBA superžvaigždė LeBronas Jamesas nori bet kokia kainą pratęsti sustabdytą lygos sezoną.

Los Andželo „Lakers“ lyderis anksčiau yra sakęs, kad jis nežaistų be sirgalių ir izoliuotose vietose, tačiau dabar yra kitokios nuomonės.

„Tikiu, kad vieną dieną pandemija taps valdoma ir man patiktų pratęsti sezoną. Manau, kad mes esame tokioje padėtyje, kad galime sugrįžti ir kovoti dėl čempionų titulo. Tai galėtų būti ir vienoje, izoliuotoje vietovėje. Las Vegase ar kažkur kitur, kur mes būtume saugūs aikštėje ir už jos ribų. Tiesiog reikia rasti būdą“, - sakė L.Jamesas.

Šis prarastas sezonas gali būti skaudus puolėjui, nes jam tai yra 17-asis karjeros sezonas, jis žaidė MVP lygio krepšinį ir „Lakers“ buvo viena pagrindinių favoričių laimėti titulą.

„Ar dar šiais metais turėsime rungtynių su sirgaliais arenose? Tikiu, kad taip. Nežinau kaip, bet tikrai tuo tikiu“, - kalbėjo L.Jamesas. 

L.Jamesas dabar medituoja. Jis dar per savaitę keturis, penkis kartus treniruojasi asmeninėje sporto salėje ir aplanko draugus, kurie turėjo krepšinio aikštelę, jog bent taip išlaikyti formą.

„Tai visam pasaulyje yra kliūtis kelyje. Tai mums visiems psichologinis ir dvasinis išbandymas. Mes gyvenome labai komfortiškai ir dabar laikas paimti pauzę“, - sakė L.Jamesas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Byron
2020-04-09 17:03:16
Kadangi yra svarstoma žaisti be žiūrovų. Tai kodėl gi visus žaidėjus nenuskraidinus į valstybę, kurioje virusas traukiasi ir ribojimai atšaukiami. Blogiausiu atveju galima net gi kinijoje pabaigti visą sezoną. Kodėl gi ne..
Atsakyti
HG
2020-04-09 15:07:52
Sikna svyla, nes jau karjeros saulelydis daugiau sansu nebetures ..
Atsakyti
egis
2020-04-09 09:06:26
Geriau jau nepratestu dar viena finala būtu prapises
Atsakyti
M
2020-04-09 11:48:25
Jau geriau pTekti nei vapse visa karjera pirmam etape kristi