Tomas Brady | Instagram.com nuotr

Tomas Brady | Instagram.com nuotr

 NFL lygos legenda 42-ejų metų Tomas Brady neseniai nustebino amerikietiško futbolo pasaulį, pareikšdamas, kad palieka Naujosios Anglijos „Patriots“ klubą. Nepaisant solidaus amžiaus, vienas geriausių visų laikų NFL žaidėjų nusprendė nebaigti karjeros ir tapo Tampos „Buccaneers“ nariu.

Per 2 metus T.Brady gaus garantuotus 50 mln. JAV dolerių. Ši suma gali išaugti dar 9 mln. JAV dolerių, priklausomai nuo premijų. Įdomu tai, kad „Patriots“ pernai T.Brady siūlė daugiau pinigų, todėl jo sprendimas daug ką šokiravo.

„Man tiesiog atėjo laikas judėti į priekį. Nežinau ką dar pasakyti. Per du dešimtmečius su „Patriots“ pasiekiau viską, kas įmanoma, sutikau nuostabių žmonių grupę ir mano prisiminimai visada liks tik patys geriausi. Jų iš manęs niekas neatims, kaip ir visų „Super Bowl“ pasirodymų ir čempiono žiedų“, - pasakojo T.Brady.

2000 m. NFL naujokų biržoje amerikietis buvo pasirinktas vos 199-uoju šaukimu. Iki šiol jis visą karjerą buvo praleidęs „Patriots“ klube, kuriame sužaidė net 20 sezonų. T.Brady per karjerą 6 kartus laimėjo „Super Bowl“ žiedą ir pagal šį rodiklį yra visų laikų rekordininkas. Iš viso į „Super Bowl“ rungtynes jis su komanda pateko 9 sykius. Įžaidėjas 4 kartus tapo „Super Bowl“ rungtynių naudingiausiu žaidėju, 3 kartus buvo išrinktas naudingiausiu viso sezono žaidėju ir net 14 sykių dalyvavo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse – „Pro Bowl“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.