Ali Abdelazizas | Youtube.com nuotr.

Ali Abdelazizas | Youtube.com nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas jau keliolika dienų yra įstrigęs gimtinėje. Jis nerado būdų išvykti į JAV, todėl „UFC 249“ turnyre jį pakeitė Justinas Gaethje, kuris dėl laikinojo čempiono diržo kovos su Tony Fergusonu.

Nemažai MMA fanų kritikavo C.Nurmagomedovą, neva šis išsigando T.Fergusono. Aštrių žodžių rusui negailėjo ir airis Conoras McGregoras, tačiau C.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas tikina, kad šioje situacijoje pašalinių nuomonės niekam nerūpi.

„Tų trolių nuomonė dabar niekam nerūpi, net ir Tony šioje situacijoje nėra svarbiausias. Jis ne čempionas, todėl negali kitiems nieko nurodinėti. Chabibas nieko nebijo ir tikrai susitiks su tos kovos laimėtoju. Rugpjūčio pradžioje jis jau bus pasiruošęs kautis“, - sakė A.Abdelazizas.

Ypač griežtai C.Nurmagomedovo agentas pasisakė apie C.McGregorą: „Jis pats ragino žmones neiti iš namų, aukojo milijonus kovai su koronavirusu, bet vis tiek šnekėjo tiek daug mėšlo. Tai beprotiška. Chabibui Rusijos vyriausybė liepė likti karantine, jis negali keliauti ir yra išvadinamas viščiuku. Conoras yra kaip pavydi prostitutė, kuri jau paseno ir nebegali užsidirbti pinigų. Viskas yra taip, kaip ir sakė Chabibas. Conoro laikas jau praėjo. Jo kalbos nieko nebereiškia, jis nebėra numeris 1, jis net nėra numeris 2 ar numeris 3. Yra Chabibas, Justinas, Tony ir tik tada eina Conoras. Jis tik numeris 4, todėl apie jį diskutuoti net neverta. Žmonės mėgsta žiūrėti jo kuriamą šou, bet, kaip kovotojas, jis jau pribaigtas. Nežinau, kodėl jis tiek daug šneka. Kodėl tada jis nešoko į lėktuvą, kad skristų kautis su Tony? Turbūt supranta, kad Tony išspardytų jo užpakalį. Visas trejetas tai padarytų.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

jis
2020-04-09 09:32:40
panasus ne i rimta agenta,o i gatvini, nusivalkiojusi narkosa!
Atsakyti
Neck
2020-04-08 23:57:02
Sitas debilas pats kaip sliuha su savo khabibu issigando kovot su fergusonu ir drysta dar draskyt akis ir malt liezuviu??? Apsisikai pa polnaj pragrame kvaily taigi tylek!!.
Atsakyti
:D
2020-04-08 23:45:14
Kosmonautas kur tik gauna pakalbet visur kalba apie
magregori ir tipo niekam neberupi :DD Tai kurva cia jam daugiausiai jis ir rupi
Atsakyti
Abdelšiuksle
2020-04-08 23:35:19
Nu tas tai tvarius belenka sneka, juk ruskis eilini karta pasisiukslino, bet agenta turi ziauru, tvarius negaliu
Atsakyti
Nesvarbu
2020-04-08 23:09:17
bailys tas elfas chabibas, bijo patirt pralaimejima, nes tada ji tevas nuzudytu. Pasikartosiu dar karta, tonis uztaikytu is alkunes i deze ir kova baigtusi anksciau laiko
Atsakyti
U
2020-04-08 21:53:45
Kam rūpi musulmonų nuomonės?
Atsakyti
:DD
2020-04-08 21:46:14
Keusingalvis geriau tegul slepiasi
Su savo ozkapisiu;DD
Atsakyti
:)
2020-04-08 21:41:56
Bent jau nei vienos kovos nera atsisakes
Atsakyti