Miuncheno „Bayern“ | Instagram.com nuotr

Miuncheno „Bayern“ | Instagram.com nuotr

 Elitinė Vokietijos futbolo lyga „Bundesliga“ nusiteikusi tapti pirmąja iš didžiųjų futbolo lygų, kuri po koronaviruso krizės pratęs savo sezoną.

Pranešama, kad visos 18 komandų jau grįžo į treniruotes, kur laikosi griežtų saugumo reikalavimų. „Bundesliga“ sezoną tikisi atnaujinti gegužės pradžioje ir jį užbaigti birželio 30 d. Likusios sezono rungtynės bus žaidžiamos be fanų. Manoma, kad rungtynės Vokietijoje be sirgalių vyks net iki 2021 m.

„Mes esame kultūros dalis Vokietijoje. Žmonės nori, kad jų gyvenimas bent iš dalies grįžtų į normalias vėžes, o „Bundesligos“ atnaujinimas prie to gali prisidėti. Mes suprantame savo vaidmenį, kalbamės su vyriausybe ir aiškinamės, kada galėtume pratęsti sezoną. Nenorime sukelti problemų medicinos sistemai. Futbolininkai neturi atimti koronaviruso testų iš gydytojų. Tikimės, kad jau greitai suteiksime daugiau aiškumo žaidėjams, jų šeimoms ir visai visuomenei. Klubai taip pat nori grįžti į aikštes, nes kitu atveju nemažai daliai iš jų grėstų bankrotas. Kuo anksčiau baigsime sezoną, tuo daugiau lankstumo turėsime prieš kito sezono pradžią“, - sakė lygos vykdantysis direktorius Christianas Seifertas.

Kartu su „Bundesliga“ turėtų grįžti ir antroji pagal pajėgumą šalies lyga.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.