Justinas Gaethje (viduryje) | Instagram.com nuotr

Justinas Gaethje (viduryje) | Instagram.com nuotr

  Vienas geriausių UFC lengvo svorio kategorijos kovotojų Justinas Gaethje pasiryžo tikrai avantiūrai. Jis per trumpą laiką mėgins pasiruošti „UFC 249“ turnyro kovai prieš ilgai pralaimėjimo kartėlio nepatyrusį Tony Fergusoną.

J.Gaethje kautis balandžio 18 d. neplanavo, bet iš dalyvių sąrašo iškritus Chabibui Nurmagomedovui sulaukė UFC skambučio. Amerikietis iš pradžių planavo atsisakyti šios kovos, bet kitą rytą priėmė kitokį sprendimą.

Pats J.Gaethje yra realistas: dabar jis neatlaikytų 25 minučių su T.Fergusonu, tačiau tikisi, kad to ir neprireiks bei jis pergalę švęs anksčiau laiko.

J.Gaethje yra realistas ir pripažįsta, kad turint dvi savaites pasiruošti kovai yra sunku, todėl jis greičiausiai gali kovoti 18 ar 19 minučių.

„Tai yra sunkus klausimas, nes turiu būti realistas. Žinau, kad galiu atlaikyti 18 ar 19 minučių tikro pragaro, didelio įniršio, tačiau žinau, kaip stipriai aš galiu smūgiuoti“, – ESPN kalbėjo J.Gaethje. „Po šio laiko bus labai sunku kovoti su Tony. Manau, kad dabar esu pasirengęs 90 procentų ir suspėsiu pasiekti maždaug 95 proc. savo galimybių. Paskutines 10 dienų aš daug aukojausi, numečiau 12 svarų ir nei karto nesukčiavau. Kai įeisiu į narvą, atiduosiu 100 procentų to, ką darau kiekvieną dieną. Žmonės atpažįsta pastangas, o aš jų įdėsiu labai daug“.

Tai bus pirmas kartas, kai J.Gaethje sutinka kovoti iki kovos likus labai mažai laiko. Visgi jis anksčiau yra ruošęsis penkių raundų kovoms, o 25 minutes jam teko kovoti vieną kartą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

dzo
2020-04-09 08:19:04
ka tu supranti apie ufc isvis. Jauciu nei fergusono , nei gaehje kaip kovojas nematei
Atsakyti
...
2020-04-08 19:35:32
Atlaikysi 2raundus ir vsio tony tave sutraiskys.
Atsakyti