Tyronas Woodley ir Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

Tyronas Woodley ir Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

 Buvęs UFC pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas amerikietis Tyronas Woodley į narvą turėjo grįžti kovo 21 d., bet turnyras Didžiojoje Britanijoje buvo atšauktas dėl koronaviruso pandemijos.

Visą pasiruošimo stovyklą baigęs T.Woodley norėjo kautis „UFC 249“ turnyre ir metė iššūkį Colby Covingtonui. Deja, nemažą susidomėjimą kėlusi kova kitą savaitę neįvyks.

„Tai 5-as kartas, kai Covingtonas atsisakė kovos. Praėjusią naktį jis vėl padarė tą patį. Colby, nereikalauk daugiau pinigų nei Conoras McGregoras. Ateik į narvą, po velnių. Tu nesi dominuojanti derybų pusė, šunie. Aš esu penkiskart pasaulio čempionas“, - nervinosi T.Woodley.

Panašu, kad kovos su T.Woodley reikalavo 6-ą vietą reitinge užimantis Gilbertas Burnsas. Brazilo teigimu, T.Woodley jo išsigando.

„Kas per velniava? Jis manęs taip bijo, o kažkada juk buvo toks kietas! Kur dabar dingo tas vyrukas? Matyt dabar jis tapo reperiu. Prašau, kovok. Prieš mane ar prieš bet ką kitą. Beje, tu blogiausias reperis MMA istorijoje“, - juokėsi G.Burnsas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.