Israelis Adesanya | Instagram.com nuotr

Israelis Adesanya | Instagram.com nuotr

 30-metis Israelis Adesanya – viena ryškiausių naujosios eros UFC žvaigždžių. Nigerietis MMA narve turi 19 pergalių iš tiek pat galimų, o nuo 2019 m. spalio 6 d. gali save vadinti UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu.

Dėl koronaviruso pandemijos UFC bent keletą artimiausių turnyrų žada rengti slaptoje privačioje saloje. Tokia idėja sudomino ir I.Adesanya, kuris prieš mėnesį nykioje titulinėje kovoje nugalėjo Yoelį Romero.

„Aš už tokį variantą. Norėčiau kautis privačioje saloje iliuminatų akivaizdoje ir ten ką nors paskersti. Pasijausčiau kaip gangsteris“, - aiškino čempionas.

I.Adesanya taip pat pateikė prognozę prieš Tony Fergusono kovą su Justinu Gaethje: „O velnias... Net neturėjau laiko išanalizuoti šitą kovą dėl viso to absurdo, bandant surengti turnyrą. Jei reikėtų lažintis, o aš tai mėgstu, tai statyčiau už Tony Fergusoną, bet man patiko ir Justino Gaethje pasisakymas prieš kovą, kad jis yra išsigandęs ir dievina tą jausmą.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaka
2020-04-08 14:37:06
Augina populiarumą tarp debiliukų su tokiais pasisakymais.
Atsakyti