Cristiano Ronaldo | Instagram.com nuotr

Cristiano Ronaldo | Instagram.com nuotr

 Cristiano Ronaldo yra vienas geriausių futbolo žaidėjų per visą istoriją, o apie jį turėtų būti išleista ne viena knyga.

Turino „Juventus“ puolėjas visame pasaulyje įkvėpė ne vieną vaiką, kuris vieną dieną svajoja tapti garsiu futbolininku.

C.Ronaldo yra laimėjęs penkis „Ballons d‘Or“ apdovanojimus bei 29 kitus svarbiausius titulus.

Futbolininkas turi milijonus sekėjų visame pasaulyje, o į žiniasklaidos antraštes patenka kiekvienas jo žingsnis.

„Soccer Stories - Oh My Goal“ surinko 11 įdomių istorijų apie C.Ronaldo, kurių galbūt dar nežinojote.

– C.Ronaldo priklauso 18,5 mln. vertės butas „Trump Tower“. Pasak „Business Insider“, jis jį nusipirko 2015 m. Butas yra 233 kvadratinių metrų, o jame sudėtos aštuonioliktojo amžiaus Versalio medinės grindys.

– Pasak „Men‘s Health“ žurnalo, C.Ronaldo smūgiuotas kamuolys pasiekia 130 km/h greitį.

– Nors C.Ronaldo mėgaujasi puikia karjera, tačiau buvo laikas, kai jis apskritai galėjo pasitraukti iš futbolo. Būnant 15-os metų, C.Ronaldo buvo atlikta širdies operacija, todėl nereguliarus jos plakimas galėjo nutraukti žaidimą aukščiausiu lygiu.

– C.Ronaldo su „Juventus“ galėjo pasirašyti sutartį jau 2002 m. Tą kartą tam sukliudė Čeilės puolėjas Marcelo Salas, kuris atsisakė dalyvauti komandų mainų susitarime, nes nenorėjo prisijungti prie Lisabonos „Sporting“ komandos. C.Ronaldo prie „Juventus“ prisijungė 2018 m., kai paliko Madrido „Real“ ekipą.

– C.Ronaldo buvo sulaukę daugybę kitų pasiūlymų – jį viliojo „Liverpool“ ekipa, tačiau abi šalys negalėjo susitarti dėl atlyginimo. Tuo tarpu „Lyon“ nepriėmė „Sporting“ klubo pasiūlymo, kai jie įtraukė C.Ronaldo į mainų sandorį. Tą kartą „Lyon“ norėjo daugiau pinigų, o ne savo vertės dar neįrodžiusio paaulgio.

– Būdamas vaikas, C.Ronaldo gyveno kambaryje su trimis savo seserimis. Jo tėvas buvo alkoholikas. Dabar jis užtikrina, jog jo mama Dolores pajustu gero gyvenimo skonį. „The Suns“ neseniai pranešė, kad C.Ronaldo padovanojo jai 100 tūkst. vertės „Porsche“.

– Pasak Portugalijos rinktinės virtuvės šefo, yra daugybę maisto, kuris padeda palaikyti C.Ronaldo fizinę formą: „Bacalhau“, rizotas, portugališkas vynas, kepta polenta ir daržovių sriuba.

– Plačiai žinomas prekinis ženklas CR7, o futbolo sirgaliai C.Ronaldo asocijuoja būtent su numeriu 7, tačiau ne visada jis dėvėjo tik šį marškinėlių numerį. Jis taip pat turėjo 17, 9 ir 28 numerius.

– C.Ronaldo vienas pomėgių – pokeris. Jis yra pakankamai geras, kad galėtų varžytis su geriausiais pokerio žaidėjais „PokerStars“ tinkle.

– Žurnalistas Guillemas Balague knygoje „Cristiano Ronaldo: biografija“ prisimena, kaip jaunas C.Ronaldo reagavo, kai buvo erzinamas „Sporting“ akademijoje. Vieną dieną, kai jis buvo nubaustas ir turėjo ištuštinti visas šiukšlių dėžes, o komandos draugams besijuokiant, C.Ronaldo surėkė: „Vieną dieną aš būsiu geriausias žaidėjas pasaulyje ir turėsiu daugybę „Ferrari“.

– Kalbant apie jo nuostabią automobilių kolekciją, dabar ji verta maždaug 6 milijonų svarų („Daily Mail“). Įskaitant 260 tūkst. vertės „Lamborghini Aventador“, 600 tūkst. vertės „Mercedes“ ir du „Bugatti“ automobilius, kurių kiekvieno vertė po 1 mln. svarų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.