Kyle'as Walkeris | Instagram.com nuotr

Kyle'as Walkeris | Instagram.com nuotr

 „Man City“ klubo gynėjas Kyle‘as Walkeris nusprendė nesilaikyti karantino sąlygų ir savo namuose surengė sekso vakarėlį, kuriame dalyvavo kartu su savo bičiuliu ir dar dviem prostitutėmis.

Prabangiuose K.Walkerio apartamentuose buvo surengtas trijų valandų sekso maratonas. Tokią informaciją žiniasklaidai atskleidė laisvai samdoma mergina Louise McNamara, padariusi keletą K.Walkerio nuotraukų. Teigiama, kad merginoms buvo užmokėta 2200 svarų sterlingų už tris valandas.

K.Walkeris, šiai istorijai patekus į viešumą, išplatino atsiprašymo žinutę, tačiau vien jos neužteks nuplauti dėmę. „Man City“ klubas pradėjo vidinį tyrimą ir planuoja skirti anglui iki 250 tūkst. svarų sterlingų baudą.

„Daily Star“ antradienį paskelbė, kad Anglijos futbolo rinktinės strategas Garethas Southgate‘as įsiuto, išgirdęs žinias apie K.Walkerio šėliones. Skelbiama, kad G.Southgate‘as ruošiasi užverti Anglijos rinktinės duris K.Walkeriui tol, kol pats stovės prie rinktinės vairo.

Populiarioje laidoje „Good Morning Britain“ dirbantis Piersas Morganas išsakė, ką galvoja apie gynėją: „Kyle‘as Walkeris, multimilijonierius, „Man City“ futbolininkas. Jis dar vienas, kuris, kaip ir Jackas Grealishas, dalinosi žinutėmis, skatinančiomis likti namuose ir nedaryti nieko kvailo, bet tą pačią dieną jis pasisamdė dvi kekšes, kad jos susitiktų su juo ir jo bičiuliu. Neįsivaizduoju neatsakingesnio elgesio. Tai šlykštu ir savanaudiška. Kai žaidėjai daro tokius dalykus, jie uždeda dėmę visai sporto šakai. Juk mes kalbame ne apie paprastus žmones, o apie privilegijuotus ir turtingus žaidėjus.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.