Chabibas Nurmagomedovas ir Javieras Mendezas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Javieras Mendezas | Instagram.com nuotr

 UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo treneris Javieras Mendezas Rusijos žiniasklaidai papasakojo apie tai, kaip jo auklėtinis paliko Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) bei prarado galimybę į jas sugrįžti bei kovoti su Tony Fergusonu.

Pats C.Nurmagomedovas sakė, jog sulaukė informacijos iš UFC, kad jie negalės vykdyti turnyro JAV, todėl jis nuskrido į Abu Dabį, o vėliau sugrįžo į Degastaną. Balandžio 1-ą dieną Chabibas pranešė, kad jo kova su T.Fergusonu atšaukta, nes jis negali palikti Rusijos, kuri uždarė savo sienas dėl koronaviruso.

„Viskas nutiko trečiadienį, dar prieš jam išvykstant. Chabibas man paskambino ir paprašė vienos laisvos dienos nuo treniruočių – Umarui, Islamui, jam ir kitiems. Aš sutikau, nes vyko kažkas nesuprantamo.

Po trijų valandų jis man paskambino ir pasakė: „Treneri, mes esame pakeliui į Abu Dabį. Mums buvo pasakyta, kad greičiausiai ten vyks turnyras ir jeigu tikrai jis ten vyks, mes pakviesime jus per tris dienas.

Tikėjausi iš jų naujienų, todėl ruošiausi skrydžiui į Emyratus. Jie paskambino vėliau nei po keturių dienų, nes buvo įstrigę Dubajuje ir jiems nebuvo leista kirsti sienos. Jam nusileidus, jie paskelbė apie sienų uždarymą. Jis ten buvo įstrigęs, o tada grįžo namo, kai sužinojo, kad patekti į Rusiją tampa vis sunkiau. Galiausiai jis nuvyko į Degastaną, nes viskas buvo uždaryta.

Jeigu jam nebūtų buvę pasakyta apie Abu Dabį, jis dar vis būtų čia, San Chosė, ir treniruotųsi. Jam buvo pasakyta, kad turnyras vyks Abu Dabyje“, – pasakojo J.Mendezas.

Dabar balandžio 18-ą dieną turinčiame įvykti „UFC 249“ turnyre vietoje C.Nurmagomedovo kovos Justinas Gaethje

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Neck
2020-04-09 00:00:22
Мышление очкошника
Atsakyti
T
2020-04-07 21:56:17
Atmazki.bijo jis ir viskas ir nenuorejo tuos kovos.
Atsakyti
camp303
2020-04-07 20:58:28
Kodėl Tony, Rose, Andrade neskubėjo į Abu Daby? Tik muslimai gali taip nevykusiai meluoti. Jau geriau, kaip Jones patirti gėdą dėl dopingo, negu bėgti nuo kovos. Su tiramisu garantuotai irgi buvo pabėgimas, kai pamatė, kad kažkas vyksta ne pagal planą.
Atsakyti
Ane
2020-04-07 20:56:04
Nebesimazina tegul, norėtų atskristi ir dabar
Atsakyti