Dmitrijus Peskovas | Youtube.com nuotr.

Dmitrijus Peskovas | Youtube.com nuotr.

 JAV prokurorai paskelbė naujausią surinktą informaciją apie tai, kokiais būdais Rusija gavo teisę rengti 2018 m. pasaulio futbolo čempionatą. „Nešvariais“ darbais kartu su FIFA užsiiminėję rusai galimybę rengti vieną svarbiausių sporto renginių pasaulyje įsigijo kyšiais. Pranešta, kad tuometis FIFA viceprezidentas Jackas Warneris iš Rusijos gavo net 5 mln. JAV dolerių.

Anot tyrėjų, prie nešvarių Rusijos ir Kataro darbelių prisidėjo 22 asmenys. Jie turėjo galutinės įtakos sprendimui parinkti artimiausių pasaulio čempionatų šeimininkus. Tarp jų minimas buvusio FIFA prezidento sūnėnas brazilas Ricardo Teixeira, kurio namuose 2015 m. FTB atliko kratą. Taip pat paskelbta, kad Gvatemalos federacijos prezidentas už palankų sprendimą Rusijai gavo 1 mln. JAV dolerių.

Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas antradienį sureagavo į pasklidusią informaciją. Jis kategoriškai paneigė bet kokias kalbas apie tai, kad rusai galėjo nusipirkti pasaulio čempionato organizavimo teisę.

„Rusija visiškai teisėtai tapo pasaulio futbolo čempionato šeimininke. FIFA sprendimas negali būti siejamas su kokiais nors kyšiais. Mes metamus kaltinimus kategoriškai neigiame. Skaitėme pranešimus spaudoje ir nesuprantame, apie ką ten rašoma. Rusija suorganizavo geriausią pasaulio futbolo čempionatą istorijoje ir mes tuo didžiuojamės“, - teigė D.Peskovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

silute
2020-04-08 08:47:39
Pripazinta kad Kysiai buvo mokami irper PC ,Voketijoje ir Afrikojia,,ir net dabar per PC Katare,,,,,Gal tai visai normalus dalykas FIFA ??
Atsakyti
Sise
2020-04-08 08:23:39
Nieko nuostabaus, Bet Rusija pagal korupcijos lygi nezymiai lenkia Lietuva, tik Lietuva i tarptautinius skandalus nesivelia, nes tiek pinigu tiesiog neturi.
Atsakyti
Kaka
2020-04-07 22:54:17
Zasrancai :)
Atsakyti