Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

 Vienas geriausių UFC lengvo svorio kategorijos kovotojų Justinas Gaethje pasiryžo tikrai avantiūrai. Jis per trumpą laiką mėgins pasiruošti „UFC 249“ turnyro kovai prieš ilgai pralaimėjimo kartėlio nepatyrusį Tony Fergusoną.

J.Gaethje kautis balandžio 18 d. neplanavo, bet iš dalyvių sąrašo iškritus Chabibui Nurmagomedovui sulaukė UFC skambučio. Amerikietis iš pradžių planavo atsisakyti šios kovos, bet kitą rytą priėmė kitokį sprendimą.

„Dar niekada nebuvau priėmęs pasiūlymo, likus tiek mažai laiko iki kovos. Kai UFC man pirmą kartą paskambino, treneris pasakė, kad nedaryčiau nesąmonių. Aš su juo sutikau ir nuėjau miegoti. Ryte atsibudau ir pagalvojau, kas blogiausio man gali nutikti. Jei pralaimėsiu, vis tiek liksiu toje pozicijoje, kurioje esu dabar. Nusprendžiau, kad geriau eisiu į narvą, pasiimsiu čekį ir turėsiu šansą pakovoti dėl pergalės. Man ši kova yra galimybė sulaukti šlovės. Herojai gyvena amžinai, legendos niekada nemiršta, o aš noriu, kad mano vardą žmonės dar ilgai atsimintų“, - kalbėjo J.Gaethje.

Amerikietis taip pat atskleidė kovos planą prieš T.Fergusoną: „Pradėsiu nuo atakų į korpusą, o vėliau pereisiu prie spyrių. Kai Tony pajaus skausmą ir pradės labiau saugoti tas kūno vietas, tada smogsiu jam į galvą ir, tikiuosi, jį užmigdysiu. Jei to nepadarysiu, tada Tony savo alkūnėmis mane gerokai sužalos ir galiausiai „užsmaugs“. Man tinka bet kuris scenarijus. Man svarbiausia pasirodyti narve ir nenuvilti savęs bei savo šeimos.“

„Žinau, kad Tony 3, 4 ar 5 mėnesius ruošėsi titulinei kovai prieš Chabibą. Man tai ne problema. Aš manau, kad visi kovotojai yra geresni už mane, todėl treniruotėse dirbu sunkiau už visus. Eisiu į narvą tam, kad stočiau į kovą su savo baimėmis. Manau, kad mums visiems vertėtų tai daryti. Žinau, kad Tony tokiuose momentuose visada sužiba, bet manau, kad tą galiu padaryti ir aš. Nors ir apmaudu, kad neįvyks jo kova su Chabibu, bet jei tu esi fanas ir tavęs nejaudina mano kova prieš Tony, tada tu esi idiotas“, - pridėjo J.Gaethje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2020-04-07 21:04:13
Gaethje panašus psichas, kaip ir Tony. Praktiškai visas jo kovas galima dėti į ufc aukso fondus.
Atsakyti
Frs
2020-04-07 19:19:47
Gerbiu, eit pries Tony tokiu metu reikia didelius kiausus turet. Gaethje teisus, jis neturi ko prarasti. Tony manau pats nekovotu, bet manau privalo finansiniu atzvilgiu, stovykla iki kovos vien kiek kainuoja. Vistik islieka sansu, kad kova jau gali tureti laimetoja pries jai prasidedant, bet nelabai realu :D
Atsakyti