Rogeris Goodellas | Youtube.com nuotr.

Rogeris Goodellas | Youtube.com nuotr.

 Jau artimiausiomis savaitėmis savo naujokų biržas turėtų surengti NFL amerikietiško futbolo lyga ir WNBA moterų krepšinio lyga. Tiesa, dėl koronaviruso pandemijos naujokų biržos ceremonija bus neįprasta – visi pasirinkimai vyks nuotoliniu būdu, nebus jokių rankų paspaudimų ir jokių susitikimų su žaidėjais.

„NFL naujokų birža bus virtuali ir vyks nuotoliniu būdu. Norime, kad visų klubų atstovai laikytųsi karantino reikalavimų ir apsaugotų tiek save, tiek artimuosius. Visi klubai technologiškai turi pasiruošti naujam biržos formatui. Kiekvienas darbuotojas turi būti atskiroje patalpoje. Mūsų žiniomis, daugelis klubų gerai atliko namų darbus ir jau praktiškai pasiruošė nuotolinei naujokų biržai. Tikimės, kad iki balandžio 23 d. tą padarys visi klubai“, - kalbėjo NFL komisaras Rogeris Goodellas.

Dar anksčiau – balandžio 17 d. – vyks WNBA naujokų birža. Jos formatas taip pat bus pritaikytas prie karantino reikalavimų. Nepaisant to, kad abi naujokų biržos vyks nuotoliniu būdu, jas vis tiek transliuos ESPN televizija.

Kol kas neaišku, kaip elgsis NBA. Ji naujokų birža buvo suplanavusi birželio 25 d., bet neatmeta galimybės ją nukelti. NHL jau paskelbė, kad naujokų birža bus nukelta vėlesniam laikui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.