Philipe‘as Noveris | Instagram.com nuotr

Philipe‘as Noveris | Instagram.com nuotr

 Buvęs UFC kovotojas 36-erių metų amerikietis Philipe‘as Noveris iš arti stojo į kovą su koronavirusu. Jis dirba slaugytoju Niujorke, kur koronaviruso atvejų – daugiau nei 130 tūkst.

„Per keletą dienų čia viskas apsivertė aukštyn kojom. Turiu pasakyti, kad visa Niujorko valstija buvo prastai pasiruošusi pandemijai. Žinoma, virusas plinta taip greitai, kad normaliai tam pasiruošti buvo beveik neįmanoma. Visoje valstijoje prieš tai buvo tik viena ligoninė, kuri galėjo testuoti žmones dėl koronaviruso. Užtrukdavome 3 dienas, kol gaudavome rezultatus ir tokia situacija tęsėsi dar ir praėjusią savaitę. Dabar jau viskas geriau, judame greičiau, bet mums vis tiek trūksta testų“, - pasakojo P.Noveris.

Net ir po karjeros pabaigos P.Noveris neapleido treniruočių, tačiau dabar jas yra priverstas sustabdyti.

„Esu buvęs MMA kovotojas, o džiu-džitsu treniruojuosi iki šiol. Mėgstu nueiti į salę ir pasitreniruoti su vyrukais, bet dabartinėje situacijoje rizika per didelė. Aš galiu būti vienas iš tų viruso nešėjų, kurie net nejaučia simptomų, todėl turiu elgtis atsakingai“, - sakė P.Noveris.

Per karjerą MMA amerikietis laimėjo 11 kovų, pasiekė 1 lygiąsias ir patyrė 8 pralaimėjimus. P.Noveris 2008 m. dalyvavo „Ultimate Fighter“ realybės šou, kur nukeliavo iki finalo. 2009 m. jis debiutavo UFC, bet ten laimėjo tik 1 kovą iš 6. „Bellator“ jam sekėsi geriau – 2 pergalės iš 3 galimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.