„Lietkabelis“
IV kėlinys, 5 min.
72
:
78
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Radomiras Antičius | Youtube.com nuotr.

Radomiras Antičius | Youtube.com nuotr.

 Sporto pasaulį per pastarąją parą sukrėtė net kelios skaudžios netektys – šį pasaulį paliko du garsūs sportininkai ir žymus treneris.

Pirmadienį pranešta apie 71-erių metų serbo Radomiro Antičiaus mirtį. 17 metų profesionaliai futbolą žaidęs R.Antičius kartą atstovavo ir Jugoslavijos rinktinei, bet daugiausiai pasiekė jau būdamas treneriu.

R.Antičius per karjerą vadovavo visiems stipriausiems Ispanijos klubams – Madrido „Real“, „Barcelonai“ ir Madrido „Atletico“. 1996 m. su „Atletico“ jis laimėjo Ispanijos lygą ir Karaliaus taurę, o „Don Balon“ jį išrinko metų treneriu. 2008-2010 m. R.Antičius treniravo Serbijos rinktinę ir 2009 m. buvo išrinktas šios šalies metų treneriu.

JAV žiniasklaida pranešė apie 73-ejų metų Tomo Dempsey mirtį. Jis užsikrėtė koronavirusu ir priklausė rizikos grupei. Buvęs NFL žaidėjas sirgo Alzhaimerio liga, jam buvo diagnozuota demencija. T.Dempsey gimė be dešinės pėdos ir dešinės rankos pirštų, bet sugebėjo prasimušti į elitinę lygą ir NFL praleido 10 metų. 1969 m. jis žaidė NFL „Visų žvaigždžių“ rungtynėse „Pro Bowl“, o 1970 m. iš 63 jardų (apie 58 m) atstumo įspyrė baudos smūgį. Šis rekordas gyvavo net iki 2013 m.

Beisbolo pasaulis prarado 85-erių metų Alą Kaline‘ą. Jo mirties priežastis nebuvo atskleista. A.Kaline‘as MLB žaidė 21 sezoną, kuriuos visus praleido tame pačiame Detroito „Tigers“ klube. Jis net 18 kartų žaidė MLB „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, 1968 m. tapo lygos čempionu, net 10 kartų gavo „Auksinės pirštinės“ apdovanojimą, o 1980 m. buvo įtrauktas į beisbolo „Šlovės muziejų“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų